MôžE SA TO STAť?

luuli

ja viem, ja viem, všetko si to plne uvedomujem, ale najviac ma bolí fakt, že ja som ho začala milovať a on ma prestal lúbiť.. on je láska môjho života..:´(

luciferka

luuli, tak to mi je luto, ale zivot je uz raz taky, mozno to je aj lepsie, ved sa zamysli nad tym ze si sa trapila, ono to prejde urcite, lepsie ze sa s tebou rozisiel teraz akoby to bolo o par mesiacov..,bolo by to bolestivejsie

luuli

a som sa ho teda spýtala, ako je to možné, že hovoril také pekné veci a zrazu už to tak nie je..a povedal mi, že to proste došlo..do takej fázy..že to ochladlo z jeho strany..:((((

luuli

machulka06, dakujem! aj mne je to moc ľuto, myslela som si, že je to chlap pre mňa a ja zase pre neho..Lenže ja som to z neho normálne musela ťahať ako z chlpatej deky! možno by začal aj on sám od seba, ale neviem za akú dobu... Proste, že už ma nelubi, že sa to snažil zachrániť, ale že to nejde..radšej nech zostaneme dobrými kamarátmi ako nič. Že som super baba, ale že nevie si už so mnou predstaviť budúcnosť:( a to on bol ten, kto v našom vzťahu hovoril o budúcnosti, o deťoch a tak..a teraz ja blbá som sa tak na neho namotala,že mi je hrozne, ked to tak nebude..

machulka006

luuli - preboha, ako je to možné, že ti toto povedal? čo tomu predchádzalo?
je mi to hrozne ľúto... :(

luuli

luciferka,tak čo ti poviem..dnes ráno mi povedal, že chce so mnou zostať len kamarát..:o( tak som z toho dosť v prdeli,prapáč za výraz.. ja ho moc lubim a on mi povedal, že ma má už len rád..tak nerozumiem mu..teraz som doma, stále plačem, myslím na pekné chvíle, čo sme spolu prežili..

luciferka

ja neviem zrovna ako to mysli on, ale aj mne to priatel hovorieva a aj ja jemu, ale tak na to my mame iste dovody....., ale tak je s tebou a ty vies dopredu ze ho naisto neopustis? mozno to mysli tak ze teraz ta neopusti, ze vidis ze sa trapis, tak ta chce uistit, nemusi to znamenat ze ta opusti o par tzydnov, vysvetlite si to

luuli

luciferka,ved prave ja nerozumiem tomu, načo to teraz hovorí, že TERAZ ťa neopustím.. akoby mi tým vrážal nôž do chrbta..akoby tým myslel, že ved nejako to teraz pár týždňov s tebou vydržím a pak ťa kopnem.. ale ja ho tam velmi lubim, že to snád ani nie je možné.. a on ma oslovuje sem-tam že som jeho láska..tak načo mi to robí? len ma tým nechávama stále dúfať..nech mi radšej teda potom hovorí menom

luciferka

luuli prepac ze sa ti do toho zase vrtam, ale to ze ti povedal ze ta zatial neopusti nemusi znamenat ze ta planuje opustit, my sme to s priatelom tiez rozoberali a tiez mi to povedal, ze zatial je so mnou a zatial to tak aj ostane, nemoze vediet ani on a ani ty co bude o mesiac alebo tyzden, ci budete spolu a mozno vam to vydrzi este niekolko mesiacov.nestresuj zbytocne, nicis tym sama seba., aj ked si viem predstavit co prezivas...bude to dobre neboj

luuli

Ja mám ale po včerajšku, čo sme spolu boli, pocit, že už o mňa nestojí.. lebo mi povedal čosik také, že ma ESTE ZATIAL neopusti.. tak uz viem, že niečo take planuje.. musim uznať, mali sme menšiu krízu, po ktorej som si myslela, že je všetko ako má byť-to povedal aj on sám-a včera zase tvrdil, že už to nikdy nebude ako predtým..som z toho celá zúfalá..mám na neho toolko otázok, ale on je už z nich "znudený"..nech sa ozve aj nejaký chlap,prosím nejaký mužský názor..dakujem