Skusenosti s IXEL-om

lizinka

a na aku diagnozu ho mate predpisany a ake davky beriete?..lecok, citis sa o dost lepsie? lebo mne lekar povedal, ze raz pride den, ked otvorim oci a budem sa citit super..ale uz ho beriem 3 mesiace, ale ziaden zazrak neprisiel..ale to mozno za to, lebo mam teraz dost problemov,mozno keby neboli, tak sa citim ovela lepsie.

lencok1

ja som dlho brala zoloft, momentalne uzivam ixel a na zaciatku to bolo vseliake, potenie, bolest hlavy, atd...no vcelku som spokojna...ixel je AD najnovsej generacie a zevraj je jedno z najlahsich...co mi na nom najviac "reze" je to ze sa mi vratila chut na sex, pricom u zoloftu to bolo na prd...takze to je pre mna velke pozitivum...a zaroven mi to lieci aj moje depresie a uzkosti
AD vseobecne znizuju libido, u niekoho menej, u ineho viacej...

lizinka

a este mi napadlo..predtym som bola stale malatna, stale by som len spala, mala som aj sebadestruktivne sklony..a teraz mam vyssi tlak (predtym som mavala velmi nizky), vstavam uz o siestej rano, potom uz nemozem spat a na obed som unavena..ale stale lepsie ako prespat skoro cely den..a tie sklony uz nemam vobec..takze celkovo mi to asi pomohlo, aj ked som od toho cakala viac - uzkost ma stale este chyta pri urcitych veciach, len uz nie tak casto..dufam, ze som ti aspon trochu pomohla..)

lizinka

ahoj..ja beriem ixel uz asi 3 mesiace..ak mam pravdu povedat, tak prve tyzdne mi bolo dost zle, vedlajsie ucinky ako potenie, navaly tepla, zahmlievanie pred ocami a podobne boli na dennom poriadku..ale potom si telo zvykne..a ci mi to pomohlo? ja to beriem na uzkostno-depresivnu poruchu..citim sa troska lepsie, ale ziaden zazrak..ale to je individualne.