mocenie

zuzu lienka

fiha, RNG uz fusuje do psychologie..co tak predpisat mi nejaky pripravok na zvysenie sexualneho apetitu..aby som prestala mat problem z muzmi

RNG

zuzu lienka,, mas nejaky osobny problem s muzmi....Yo ti v tom nepomozem, to si musis v svojom zivote usporiadat sama.
....
Ja som z toho clanku vobec nemohol vediet, ze sa jedna o zenu.
Naopak problem s tazkostami cikat maju povacsine muzi, zeny maju problemy skor opacne,
tak som automaticky predpokladal, ze sa jedna o muza.
Co sa tyka radenia, som ochotny radit a minat svoj vzacny cas, pokial si to ludia vazia.
Tuto to zrejme nie je ten pripad.
Takze tymto koncim v tejto teme.

zuzu lienka

klasicky priklad ked tzv. odbornik radi zene lieky na prostatu..a tento ma stav hodnotny..co tak predpisat jej viagru?

RNG

Zapalu vystelku uretry taktiez mozu priskrtit tok mocu.
Zapaly mozu byt z streptokokov, stafylokokov, kvasnych infekcii ba dokonca aj nase vlastne vzdypritomne virusy(herpesy, HPV EBV, CMV)
Streptokoky a stafylokoky by sa mali dat zistit z mocu(kultivacia) a pomoze na ne GSE.
Na kvasne infekcie(candidiza hlavne) tu uz bolo plno tem a navodov.
Na virusy som spomenul hromady antiviralnych od selenu, zinku aloe,astragalusu az po najucinnejsi=chaparal.

RNG

ked sa zvacsi prostata(hyperplazia) priskrti cievy iduce do penisu a tiez mocovod(uretra).
Nemozes potiadne cikat a nemas tvrdy penis pri vzruseni.
Hyperplazia prostaty sa nastastie da ciastocne odstranit branim mnozstva rastlinnych sterolov. Nachadzaju sa napr v olejoch z tekvice, extrakte z korenov zihlavy, extrakte z plodov pilovej palmicky(Saw Palmetto, serenoa repens), kory stromu Pygeum afrikanum a podobne.
Na trhu su rozne hotove osvecene zmesy, klinicky ucinne.
Napr silna Standardsized Saw palmetto(320 mg sterolov na tabletku
alebo zmes Saw palmetto complex w Pygeum.