Neprijemne pocity v pravom semenniku

Príspevok v téme: Neprijemne pocity v pravom semenniku
bergie

mam 15, uz par tyzdnov mam ominave, tahave az niekedy mierne bolestive pocity v pravom semenniku, bol som s tym pred tyzdnom u urologa a povedal ze u mna nie je ziadny viditelny nalez, vraj pravdepodobne su tieto pocity sposobene vyvojom a dospievanim a bezne sa s tym stretava, povedal ze keby sa nieco vyraznejsie zhorsilo mam okamzite prist, inac kontrola o mesiac.. stale som vsak zneisteny, na spodku semenniku som si nahmatal cosi ako hrcku, niekde som cital ze zhruba tam sa nachadza nadsemennik a to by mala byt ta hrcka ale mne sa to zda o cosi vacsie nez to co som si nahmatal na lavom i ked pravy semennik mam o trochu vacsi, preto som stale zneisteny a mam obavy aby to nebodaj nebol nador ci rakovina, hneva ma ze teraz si vsade beru dovolenky a preto som najblizsieho urologa zohnal az v nitre co je hodinu cesty autom od mojho mesta, prosim poradte ci mam pockat este 3 tyzdne na kontrolu alebo ist predcasne, mierne bolesti som zacal citit aj na druhom semenniku, ak by ste vedeli povedat kedy sa da este pomoct pri tak vaznom ochoreni ako je nador ci rakovina semennikov bol by som povdacny..

johnny

Jan 15..nasiel som si na pravom semeniku malu hrcku..na dotyk to boli..inak nie..je to v tomto veku normalne? Nieje to ten nador alebo co? dik

dulo

dobry den prajem mam taky problem ze ma pobolieva boli lavy semenik ma az tak palisem tam ale neviem ci to nie je z prace lebo som sa pretazil v praci nad vajickom sa my zda ze je tam taka ako by opuchlina znuka doco take ak by ste my vedeli poradit bol by som rad

bergie

jardo23, dakujem za odpoved, po chvili premyslania a aj vzhladom k tvojej rade som sa teda rozhodol ze pockam na tu kontrolu, ten urolog mi pripadal ako dost skuseny odbornik a teda ak by to bolo nieco vaznejsie asi by to zistil, ten hrbolcek som si nahmatal na zadnej strane ale mam pocit ze je to nizsie ako sa nachadza nadsemennik, ak by aj po kontrole bol nalez nulovy a moje pocity a obavy by pretrvavali zrejme neskor navstivim ineho odbornika...

jardo 23

Bergie, urobil si velmi dobre ze si zasiel za lekarom,skus poskat na najblizsiu kontrolu a ak aj potom budes mat pochybnosti o nalez, navstiv ineho lekara, mas na to pravo. No ak ti tam lekar nič nenahmatal nemas sa coho bat.A co sa toho nadsemenika tyka, tak ten sa nachadza zo zadnej strany a je hore.A v konecnom dosledku nadorove ochorenia semennika sa na Slovensku velmi uspesne liecia no myslim si ze to nieje tvoj pripad.