Kontura na oci

fraise

ja mam linku v pere od oriflame, v pohode drzi a dobre sa nanasa, urcite by som za linku nevyvalila vela penazi, ale to je zas vec nazoru.

emme.violet

dakujem za prispevky ale skor som mala na mysli ceruzku konturovaciu, aka je dobra, a z liniek nejaku poriadnu vodeodolnu nepoznate? najlepsie vo fixe

mirka 23

No Max Factor môžem len podporiť, Avon veľmi neodporúčam, aj napriek tomu že ju používam. Už by som si ju nekúpila. Maľuje dobre, ale sesterku z nej štípali oči.

ceruzooocka

cau, ja pouzivam tekutu aj normalnu ceruzku, tekutu pouzivam iba na vrchne viecko a to z oriflamu taku v tom zlatom obale okol 270sk, ma stetinky,ale nenahradila by som to za nic,tvrde stetky mi nesadli, boli z toho hrube linky, no des a teraz ma kazda kozmeticka pochvali,ako mam krasne namalovane linky bez chyby. na dolne pouzivam ceruzku-konturku max factor, stoji tak akurat ale som fakt spokojna, nerozmazava sa a nevyprcha, papa

Summer_

Avooooooooooon...:)
Akoze ja avon nejako moc nemusim ake konturka je super...
Alebo kriolan, ale tu znacu neviem ci poznas. To su maskerske pomocky a maju tam aj super ceruzky.

mirka 23

Súhlasím, Gosh je dobrá značka, aj ja mám linku, ale s ceruzkou nemám skúsenosti. Ale Gosh by mala byť dobrá a nie je to ani drahá značka.

izabeca222

JA POUZIVAM TAKU S TYM TVRDYM SPICOM MALUJEM SA OD 13 ROKOV CO UZ JE NEJAKY TEN ROK MAM 28 A POUZIVALA SOM ROZLICNE TIE S TYM MAKKYM SPICOM SA MI NELUBIA LEBO SU MAKKE A HORSIE SA LINKA MALUJE AK MYSLIS TEKUTU TEDA LINKU NAJRADSEJ MAM S TYM TVRDYM SPICOM SU AJ OBYCAJNE JA MAM Z DROGERKY GOSH MOZES TO ZOHNAT AJ V PARFUMERKACH ALE AJ V DROGERIACH POVIES LEN ZE CHCES TEKUTU LINKU S TVRDYM SPICOM NA STETCI A AK IBA CERUZKOVU KONTURKU TIE SOM POUZIVALA VOLAKEDY ALE VSETKY SA PO CASE ROZLICILI TAKZE JA POUZIVAM LEN TEKUTE LINKY A VYDRZIA DLHO