Zúfaláááááááááááá,,,!!!!!

Príspevok v téme: Zúfaláááááááááááá,,,!!!!!
alexaaa.w

newiem co si mam mysliet.strasne lubim jedneho chalana ale on mna nie.uz asi rok sa spolu schadzame,srandujeme a tak.ked sme spolu tak je nam strasne krasne,bozkavame sa mazname a podobne..lenze vzdy ked sme spolu tak mi howori take krasne veci,inokedy ako keby mu nieco ruplo v hlave a sa sprava ako keby ma nepoznal,keby som s nim nikdy v zivote nebola.on vie ako ho strasne lubim.inokedy mi zase pise ako strasne ma potrebuje.ja newiem co si mam mysliet.ci sa len pretvaruje pred kamaratmi alebo ma ma aspon trosku rad.newiem ako dalej,,,mam kaslat na neho??,,,alebo mam bojovat??,,je strasne tvrdohlavy..:((..prosim poradte...

wanesska

no dievcatko.. tiez som mala 17, on 26 a tak dobre sa pozname okolo 2-3 rokov.. neviem presne.. pred takym polrokom to vsak prerastlo do bozkov, dokonca raz som sa s nim vyspala :) ale odvtedy som si povedala dost! sice sa ku mne nespraval ako k neznamej pred kamosmi, ale mal vazny vztah (stale ma) a mna to proste prestalo bavit.. najskor bol iba mojou zabavkou, ale potom som sa jednoducho uvedomila a uz som dalej nechcela byt jeho hrackou (hoci on bol mojou takisto :D).. mala som len to stastie, ze som sa donho nezalubila.. to by ma velmi bolelo..
jedno je vsak iste.. vie o tebe, ze kedykolvek bude mat chut maznat sa, vybit si testosteron, moze ti zavolat a ty pricupkas.. takze si toto, dievca, uvedom.. viem, ze je to krute, ale ZIADNY INY DOVOD teda nema! takychto sviniarov neznasam! co si o nas myslia?? ze sa s nami mozu zahravat?? je sice pravda, ze ako mlade teenagerky sme naivnejsie, ale o chvilu mas predsa 18 a nevidis tuto skutocnost? tak to je potom s tebou zle! a ak by si ma chcela ohriaknut, ze ved ja som prezivala to iste, podotkynam, ze ja som vedela co chce a vedela som, co chcem ja! stale sme dobri kamarati, ale to fyzicke sme uz odlozili.. tak ti radim bud spravit to iste, alebo prerus kontakt!

nikavero

ocividne je to totalne nezrely chalan a tebe netipujem tiez viac ako 15.. no ale to je fuk. myslim, ze by si mu mla dat jasne najavo, ze ho mas rada, ze ti je s nim dobre, ale aj dorazne naznacit, ze ty nie si na hranie, ze mas svoju cenu a nebudes cakat vecnost kym sa on spamata a rozhodne sa, co vlastne chce.