kniha ako zvysit sebavedomie

leila

kamoska presne tu knihu s cd si obzeram uz par dni ci sa oplati kupit alebo nie...napis prosim ta ake sa ti zda byt to cd?

leila

pierka ked tak citam co tu pises tak si presne vystihla moj problem, neviem sa zapojit do debaty v kruhu viac ludi a uz mi to lezie pomaly na nervy...a tiez neznasam ked sa na mna vela ludi pozera, neviem co mam robit ako sa tvarit...je hned na mne vidno ze som stremovana

Alternativa

Pierka, Tvoje rozhodnutie pomoct si citanim je velmi rozumne. Ale jedna kniha nic nevyriesi, je to o stalom citani, ktore Ta bude vzdelavat a obohacovat. Ked budes citat, to neznamena, ze budes v partii ta najrecnejsia. Ale budes hovorit vtedy, ked budes mat co povedat :o). Kludne mi napis na mail alternativahelpful&yahoo.com Ak budem vediet, tak Ti poradim a mozno len tak sa porozpravame :o). Pekne snicky

kamoska

na tomto fóre mi niekto odporučil túto knihu openiazoch.zoznam.sk
dnes som ju dostala a uz som si pustila CD, co bolo k tomu....ma sa to pusťať každý deň a vraj po týždni pocítim zmenu :-) tak uvidíme, potom sem napíšem....a dúfam, že dovtedy aj tú knihu prečítam :-)

pierka

Alternativa tak ja knihy necitam ale chcela by som zacat lebo vrajze niektori maju vacsiu slovnu zasobu a vedia komunikovat su komunikativny...a mna to trapi ze ja som tak komunikativna iba s osobou ktoru dobre poznam a iba vtedy ak som s nou sama maximalne ak sme traja ale ak som vo vacsej spolocnosti tak sa neviem pridat do rozhovoru co ma dost trapi lebo len ticho sedim a oni sa ma len pytaju ze co som tak ticho :-(...a tak isto mam nizke sebavedomie...som hambliva lebo mi vadi jedna esteticka chyba...hm...inak nemohol/a by si mi dat mail rada by som si s tebou popisala lebo myslim ze mas prehlad v takych veciach....

jednoducho chcem byt komunikativnejsia,sebavedomejsia a nehanbliva.....tak prosim pomoz dik

Alternativa

Tu co Milos nie. Dobra kniha ma aj obsah a casto aj navod. Ale je to stale len cosi, co Ta nasmeruje. Mozes napisat, v akej oblasti mas pocit neistoty?

pierka

Alternativa...a ty si tu knihu o sebavedomi citala??? chcem vediet ze na com je ta kniha zalozena?? na postupe alebo co v nej je??? dik

Alternativa

Ja kniham vdacim za vela dobreho. Treba si vsak uvedomit, ze predsa nejde o zmenu povahy knihou, ale o pohlad na zmenu postojov v zivote, skorigovanie nasich prejavov, vztahov, komunikacie, atd. Ak kazdy sam na sebe nezapracuje, tak citanie nestaci. Ja mam rada knihy, pri ktorych sa musim zamysliet nad zivotom, zoradenim priorit. A potom to usmernenie v zmysle myslienok knihy pride tak celkom prirodzene. U mna je v tomto favoritom kniha od Paula Coehla: Alchymista. Je to kniha, ktora sa necita, ale je dobre studovat myslienky v nej s ceruzkou v ruke. Je vhodna pre citlivych, empatickych ludi, s bohatym vnutornym svetom. Pragmatickejsia je kniha od Jacka Canfielda Pravidla uspechu. Je to kniha urcena pre dnesnu uponahlanu dobu, ktora potrebuje uspesnych ludi. Takze vypnut telku a podme citat :o) .

pierka

ahojte mna by este zaujimalo ci ta kniha pomoze po zvyseni sebavedomia aj zlepsit komunikaciu teda komunikativnost...

Milos M...by ma zaujimalo ako si ty pocitil to zdvihnutie sebavedomia??? dik caute