poradte

poliewoocka

Indexy su hlupost, kazdy je jedinecny. Ja mam 177/53- ano, 53, teraz som trocha schudla, lebo je leto a jem viac ovocia a zeleniny a chodim von hravat badminton a citim sa skvelo a vobec nevyzeram ako kostra. Viem, ze v zime trosku priberiem, predsa nebude tolko moznych aktivit a vyber stravy:)Nejde o to, co ti vravia druhi, ale o to, ako sa citis. Nechudni, radsej cvic a spevnuj.

[zruseny12]

NO NEVIEM,ALE JA MAM VYSKU 168 A MAM 59KG A SOM NADMIERU SPOKOJNA....KED SOM MALA 52KG-TO BOLO V OBDOBI KED SOM SA ROZVADZALA,TAK UZ SOM BOLA LEN AKO SMRTKA KOZA A KOST...A TY ESTE CHCES SCHUDNUT NA 48KG....TO SA MI UZ ZDA PRILIS VELA....VED TAM TREBA POZERAT AJ NA TO AKU MATE KOSTRU,NIE LEN CISTE KOLKO VAZITE....

[zruseny12]

daj si do vyhladavaca VYPOCET BMI a ukazu sa ti tam temi tak druha tema ma aj stranku ako sa vypocita BMI....

[zruseny12]

ja si myslim,ze vobec nie si tucna,len zalezi aj na kostre aku mas...myslim,ze vaha zodpoveda vyske...niekde tu by malo byt aj ako sa vypocita BMI,ci ako sa vola...

lenuška

dakujem vam za nazory lebo mi jedno dievca povedalo ze som este tucna :( a ja si tak pripadam mozno pre jej reci..