bolia ma uzliny okolo pupku a nahmatam si ich

romana1

dakujem za rady aj ste ma vystrasili .SKusim hned nieco vyhladat.Moj lekar{ je velmi medialne znami } na mna uz od dveri vzdy vravi,,no snad vam nic nie je ,,a to chodim k lekarovy len raz za rok aby som ho nerozculovala. Ked som mala nap obojstrany tazky zapal pluc zisitlo sa to az na pohotovosti .Minule sa rozkrical ze vysetrenie hormonov je drahe a ,,, nakoniec az gynekologicka zistila ze nemam v poriadku roky stitnu zlazu.. Teraz mi uz dva roky tvrdi ze teplota 37-4 kazdy den je normalna....dakujem za rady beriem ich vazne ,Konecne ma to donuti s tym nieco robit a nebat sa toho ze ma oznacia za hypochondra.

xapem

chapem ta, ak mas strach so svojho lekara a mas moznost, vyhladaj sukromne centrum a daj si spravit sono brucha vratane tych uzlin.zaplatis za to vsade inak,alebo chod k sukromnemu gastrosovi ci skor k internistovi,ked na priamu platbu,vysetria i bez ziadanky po zatlaceni mozu byt tie miesta trochu itlive-je tam plno nervovych zakonceni

scarlettkaa

Na tvojom mieste by som zmenila lekara co najskor prtoze to znie dost vaznea co myslis pod pojmom neochotny lekar?

daktyl

to co to hovoris, ze mas neochotneho lekara! akoze ta nevysetri, alebo co? to mozes mat vselico, aj nieco velmi neprijemne a nebezpecne, len ty pekne chod k lekarovi, je jeho povinnostou ta vysetrit a este skor - poslat odbornikovi. mas na to pravo tak sa toho dozaduj. a neodkladaj to! ako si mozes nieco taketo nechat len tak a tu sa pytat na fore co mas robit, uz si mala byt davno u lekara!!!