tehotna-otehotniet pocas uzivani hak????????????

micacica

otehotniet s brania HAK? tak tu äntiku ste asi nebrali velmi pravidelne.. :D tak to vacsinou byva a potom su deturence.. alebo vam nezaberie spravne - totizto ak su vedlajsie priznaky tak nezabera ako by mala.. inak je to uno nuno.. a kukat ako sa mi trha kondom a potom brat nejake escapele cico zakazdym tak to nie je tiez slast.. to je ako keby ste brali antiku cele 3 mesiace:D aj mne obcas zameska.. kvoli chorobe.. raz mi vynechala kvoli antibiotikam.. no co.. ale teraz som nestresovala a kludne cakala..nie je mozne ked vsetky vyssie spomenute veci + so 100 percentnym branim HAK aby ste po nich ostali tehotne..takze. dufam ze si to precitate a nebudete zbytocne mrhat znervoznovanim:)

monika111111111

no je to pravda,nic nie je 100% aj ja som brala hak a PRAVIDELNE!!! a mam malu Wivien...takze vela stastia

siiiiiiiiiiimiiiik

1000% je jaka mudra/y..my vieme ze nic nieje 100%, to nam nemusis hovorit, nepatrime medzi tie co si myslia ze otehotneju z toho ze sa im urobi do pusy..

zuzana 175 ako? uz si dostala, ci ete stale nic? daj vediet..

1000%

ANO uz si to uveodmte ze nic neni na 100%, taze aj ked budes brat Hak Diana a ine chujoviny na sekundu presne fut mozes otehotniet. Sanca je minimalna ale stale. Uz s tym prestante, lebo 50% tem je tu o tom, ze ci sa da otehotnenie s antikou, z fajcenia alebo ked sa partner s postavenim kokotom na mna pozrel... Ked sa v tom nevyznate abo vam lepi z tehotenstva tak nemrdajte.

zuzana175

simik,dobra sprava za cely den od teba:)dakujem.vcera som si myslela,ze uz dostanem,pretoze som tam uz videla trosku cerveneho,no akosi sa to stratilo.budem verit:)

siiiiiiimiiiiik

neboj, ona pride..ja som tiez stresovala lebo vzdy dostavam utorok a prisla mi az v stredu..takze sa moze trosku oneskorit..neboj, vsetko bude OKK