Mam platit za tlacivo?

Maro

mudr.Slemensky obvodny lekar okr. topolcany
vybera 1.66€ za vypisanie PN a papier na konci mesiaca na peniaze taktiez 1.66€ ako je to mozne?

ifka

za vypisanie marodky,ani za listok na koniec mesiaca sa neplati!!!ak lekar peniaze za toto pyta,je to na jeho svedomi.

clupka

zlatino, ja tiez som dostala listok ku koncu mesiaca a nic som neplatila, co to za lekara mas? ved je to zbojnictvo ja by som sa ho opytala preco?

vierka

každý lekár má stanovené poplatky.Mal by ich mať schválené vyšším územným celkom.My sme tiež vyberali 20 sk za vypísanie PN,20 sk za lístok na peňažné dávky,aj za potvrdenie do zamestnania 20sk,a ďalšie.Teraz neviem ako to prebieha,lebo som rok a pol na materskej.Takže ak si vypýta,malo by to byť v poriadku.mal by mať aj cenník na dverách čakárne.Ale to si málokto pozrie z čakajúcich pacientov.

zlatino

zrovna dnes sa mi stalo ze som platila 50 sk za listok na peniaze kedze je koniec mesiaca a tiez som bola z toho rozcarovana ved vacsina lekarov to robi zdarma a pritom je to zmluvny lekar zaujimalo by ma ci ma na to narok a kde sa popripade na to spytat

Najčítanejšie články