rychle travenie?je to o.k?

Príspevok v téme: rychle travenie?je to o.k?
pupkac777

Ahojte,prosim vie niekto poradit, ci je normalne ked moj priatel nieco zje, hned tak do 10minut ide na velku, aj rano napr. ked vypije kavu-ale to je ritual. Len ma trapi ze aj cez den, vzdy ked nieco varene zje. Inak dost casto ho naduva a hlavne vela grga-viem ze chlapi to casto robia,ale zda sa mi to prilis. Okrem toho ma myslim si dost okruhle(velke) brucho aj napriek tomu, ze toho vela nezje. Stravuje sa dost "biedne" lebo vkuse robi,cize velmi malo teplej, varenej stravy. Myslite,ze je to o.k? Bojim sa aby tam nieco nemal. Vie mi niekto poradit?? dakujem za normalne odpovede

jajka

pupkac, ten moj je presne taky isty. poriadne sa nenaje, malo varenej stravy, len sucha alebo fast food. uz som mu velakrat dohovarala ale nepomohlo to. ak ho casto naduva, naordinuj mu acidko, to mu upravi travenie. kazdy den aspon jedno. ak chodi pravidelne kazdy den rano na vecko tak to je ok. to ze tolko grga, je asi z toho ze je prilis rychlo a hltavo a nahlta sa pri jedle vela vzduchu. mlady organizmus vela znesie, ale urcite je lepsie zdravo sa stravovat. aj pre buducnost.