Pruuser

pruuser

Neviem ako sa to podarilo :(chcel som ho potom vybrat,tvaril som sa akoze ju dalej prstujem,ale tak nenasiel som ho :(Nesmiejte sa,viete ako blbo sa citim? :(

to faaakt?

To sa ti ako podarilo ten prsten tak zasunut ze nie je hmatatelny? Som ani nevedela ze sa take s prstenom da. Musis mat riadne dlhe prsty :-D. si si isty ze ti nespadol neikde inde? Trebars ked si si umyval mydlom ruky :-P

vecernica

a ak ta miluje pochopi to.Nemozes predsa za to.Bude to skuska jej lasky k tebe.Trapasy sa stavaju.Ak by si sa bal jej to povedat ,moralne by si bol vinny za jej zdravie, pripadne nemoznost otehotniet v buducnosti. Tak sa vzmuz a neboj.Mozno to utuzi vas vztah a budete mat spolu male tajomstvo.

vecernica

Ona vobec nemusi tusit ze tam ma prsten. a tam je silny sval ten krcok a pri vzruseni sa moze tak roztvorit a je tam aj vztlak.Potom sa zavrie a nepusti.Prsten sa moze usadit v ktorom kolvek rohu maternice a na to treba odbornika Mozno aj zrentgenovat kde ho ma skovany. On sam nevypadne!!!!Mala by to tvoja holka pochopit.Skutocne treba ist.Este ju poros nech si skusi sama prehmatat posvu ,ale pochybujem.Aj vecer su ambulancie v nemocnici otvorene. Ak si z Bratislavy neni to problem tam ist po praci.Urcite chodte spolu.Ak by ste to nechali tak tak by jej to velmi zdravotne ublizilo.Drzim palce.

pruuser

Fakt to nevypadne samo?Nechcem aby sme sa pre toto rozisli,mam ju rad :( A vzdy som mal prsten a nikdy sa nezosmykol neviem ako sa to mohlo stat teraz len zrazu bol fuc :(

igua

a priprav sa na to, ze ti draha poriadne vynada, preco si jej to nepovedal skor :) a druhykrat dolu prsten! a pri oralnom von zuvacku! vela stastia u lekara

pruuuser

Vecernica,fakt je to az take zle??:( Som myslel,ci to z nej nevyjde napriklad ked pojde na wc-ko?Ja som ho vcera skusal vybrat ale nenasiel som ho. Nemohlo sa stat,ze ked pojde na wc-ko,ze to z nej vypadne? aj dnes rano som s nou bol a bola v poho.

vecernica

jejda..to je nebezpecne! okamzite treba letiet ak to nepojde von za gynekologom.Oni su na to zvyknuti,vselico tam uz nasli.,to sa stava,takze neni to ziadna hanba.Ak to je za krckom maternice hrozi jej velky zapal za par dni,,Velke problemy.Moze tam aj zrast a nebude moct otehotniet. Musis jej to povedat Neni to predsa tvoja chyba, je to blba nahoda. To neni trapas. Ale oKAMZITE na gyndu aj na pohotovost. Lebo uz sa moze zacat chytat zapalovy proces-velke komplikacie horucky .Ak nie hmatny v posve presiel za krcok maternice ..treba odbornika!!!Sikovny to urobi za par minut.