vztahova otazka-pocit slobody...

Príspevok v téme: vztahova otazka-pocit slobody...
ciara

nooo ako zacat ...mam taky mensi problem s priatelom ktory je uz mesiac v anglicku a este jeden mesiac bude...a ide o to,že minuly vikend som bola na disco a tam sa na mna lepil jeden chalan ale sme len tancovali nic sa nestalo=)a on sa o tom dozvedel od kamosa,lebo mozno to mohlo na pohlad vyzerat inak=(...a tak sa trocha nahneval hoc vravel ze mi plne veri....ale uz nechce do kedy pride aby som sla niekde na disco...a mne sa to nepaci,lebo mozno tak sa to zacina,miernymi zakazmi..len podla mna kazdy potrebuje aj svoj vlastny priestor ...co vy na to?posluchnut...ci sa riadit podla seba??=(mam ho fakt rada a viem ze aj on mna

ciara

noo prave ze som sa riadila rozumom...keby pocitmi tak by to zaslo dalej....a neostalo by to len pri tanci=)a tak ja ho aj chapem,viem sa vzit do jeho situacie a uz som to davno olutovala,aj ked sa v podstate nic nestalo....len som chcela vediet co by ste robili=(

ceew

preco sa zeny riadia pocitmi, ste jak posadnute pocitmi, nemyslite na nic, len na pocity. nalepi sa na vas niekto a vy sa riadite len pocitmi, nemate mozog len pudy.

moniqa87

no tomu si mala asi na tej diskoteke nejak zabranit, lebo to mohlo dost zle vyzerat a on sa moze bat prave preto, ze vie aky bol on kedysi, ved mu kludne povedz, ze ty mu tiez nic nezakazujes, nech ti ani on nezakazuje, inak v takejto situacii je asi dost tazko radit, skus popremyslat co by si robila na jeho mieste?

ciara

no on ma dost minulost suknickara=/.....ale myslim si,ze sa zmenil aj sam to tvrdi...ale mavam preto aj tak obavy niekedy=(....a ako lepil?tak dost....ja som si z toho skor srandu robila no on to bral vazne...no mne slo len o tanec,no asi aj to bola chyba..ked ja sa s nim nechcem kvoli takym hlupostiam hadat....ale myslim si,ze mam pravdu

moniqa87

ako sa ten chalan na diskoteke na teba vlastne lepil? mozno to fakt vyzeralo dost divno, ale zakazovat by ti nic nemal

pudincek

a co ak on ma tiez nejaku, len ty sa to nikdy nedozvies..to mu aj ty zakazes aby nikam nechodil len sedel v izbe a v robote ????