Olivovy olej ale ktorý??

siderka

Najlepsi extra panensky bio olivovy olej je Strasapori. Pochadza z Talianska, Sicilie a ked ho ochutnate, uz nebudete chciet iny.

siderka

Najlepsi extra panensky bio olivovy olej na nasom trhu je Strasapori,pochadza zo Sicilie.Vyskusajte a uz nebudete chciet iny.

tikitou

Ten kokosovy olej kde dostat? Este som o nom nepocula. V lekarni alebo v drogerii? A ten je viac prirodnejsi ako obycajne kremy na opalovanie alebo co je jeho vyhodou?

poliewoocka

Ja mam najradsej tiez kretsky olivovy olej zn. Minos:) Chiara, ano, opali pekne do hnedozlatobronzova:) ale oo nema ziadny OF, ak sa chces chranit a pritom pouzivat "prirodu", natri sa kokosovym olejom.

Chiara_15

cize to si mam kupit normalne v obchode s potravinami virgin extra olivovy olej,a pocula som ze ked sa nim natrem tak sa dobre opalim je to pravda??

poliewoocka

Na kozmeticke, ale aj kulinarske ucely je najvhodnejsi extra virgin, cize lisovany zastudena. Chemicky retazec ma viacnasobne vazby, cize je nenasytena esencialna-pre zivot zakladna-mastna kyselina. Z hladiska vyzivy je velmi dobry, vyrovnava hladinu cholesterolu a pod... na vyprazanie a varenie nemusi byt EV, pretoze tepelnou upravou sa dvojite vazby rusia, a extra virgin je aj drahsi. Ma sirokospektralne vyuzitie-ci uz v kuchyni, kozmetike, medicine...