Rhinoplastika

reni

cawte ja mam welky zaujem o rhinoplastiku celeho nosa pretoze je siroky a mam welku tu kost a vyzera to strasne celkovo sa to nehodi k diewcenskej twari , proste by som chcela wediet nejake info o tom ze od kolkych rokow sa operacie robia, kolko stoja, a ake su najlepsie kliniky aj chirurgowia ...Ozwite sa :D

lujza

ahojte chcem isť na plastiku nosa mam ho velky a široky takže asi zužiť a zmenšiť neporadi mi niekto kolko to stoji?Na plastiku chcem isť do Košic kedže som z tohto okresu.A to čo znamena že operacia na druhy pokus?To tam mam isť s tym že mi to zbabru ešte viac ako to mam?

doremi

tak aspon tych15 by si mala mat,pockaj este trocha a neponahlaj sa velmi s tou opkou,ked mas 14 newiem ci ti to zodpovedny lekar urobi tak skoro,podla mna nie,ale sak skus,...noje to velke riziko,podla mna

natalqaa

prosim vas od kolkyvh rokov sa da ist na operaciu?, mam teraz 14, a mohla by som robit modelku ale ten nos mi v tom brani :(

doremi

ahoj keksi,takze tema plastiky nosa je tu rozobrata vo viac.temach v tomto fore,pozri napr.temyy ako krivy nos,plasticka operacia nosa,plastika nosa,taktiez napriklad v zozname si vyhladaj zdravie a plasticka chirurgia.info o cene zavisi od toho ci je zakrok vykonavany v ba,ke,alebo inde na slovensku ,taktiez od chirurga,teda ak sa specializuje vylucne na nosy,bude to drahsie,naopak tzv.vseob.pl.chir. to urobi lacnejsie. takisto zavisi aj od typu operacie,teda aku cast nosa chces dat upravit.ak je to len spicka vyjde ta to do cca20 000.ak je to kompletka,cize cely nos,je to od 20 000vyssie.ak si uz chirurga,kt.chces aby ta operoval vyberies,je nutne ist k nemu pred zakrokom na konzultaciu,kde ti podrobne popise dany problem tvojho nosa,navrhne postup pri uprave,prip.ukaze ako bude nos vyzerat po operacii.vysledok vsak nie vzdy vyhovuje predstavam clovekahlavne v pripade ak chcel taky typ nosa ,aky sa mu paci u ineho cloveka.v pripade opravy spicky upravuje doktor len chrupkovitu cast nosa,v pripade celeho nosa,napr.pri jeho vyboceni,ti upravi aj kosti.potom mas nos spevneny dlahovou fixacioua v nose je taponada.ta sa po 3az 5 dnoch vyberie a dychas uz nosom.hojenie je individualne u kazdeho clovekapri operacii spicky vacsinou mozes medzi ludi po 10 dnoch,kedy to uz nie je viditelne,ak mas robeny cely nos,je hojenie dlhsie cca 3 tyzdne.