zivot

Príspevok v téme: zivot
hmmmmm

zdravim
neveim preco ,,ale v poslednom case som sa zacal zamyslat nad zivotom,ze to je len taky vymysel,,ze proste to je len sen,,alebo len taka predstava a ludia vsetko je dorobene,,,a co sa stane ked zomriem a tak,,,pocul som ze tieto stavy zvyknu byt ked niekto bere drogy,,a pocas toho ako je nadrogovany sa nad tym zamysla,,ale ja drogy neberiem,,neveim ale ked na tieto veci myslim je mi hrozne zle,,,neviete poradit na co mam mysliet aby mi bolo normalne?alebo mi pomozu len lieky?

smejo

ahoj...myslim, ze je uplne normalne, ze sa zamyslas nad zivotom...aj ja to mnohokrat robim...rozmyslam nad tym, aky ma zivot zmysel..ked sa len trapime a aj tak kazdy zomrieme...

[zruseny12]

nie je to na skodu ked sa takto clovek zamysla,ale zalezi ako to beries...lebo ked uz clovek rozmysla az moc- myslim,ze je to zle...
prisla som na to,ze ludia ktory maju iba take jednoduche rozmyslanie sa niekedy maju lepsia,ako mi co moc uvazujeme rozmyslame atd.

wowo

Ved konecne.Robia to vsetci trochu zrelejsi ludia. O tom je predsa filozofia, nie len viera ako to je pre vriacich.Co mylis co robili velky myslitelia od stredoveku?Citaj ,aby si nebol hlupy ako vecina co mysli len na bussines

baku

ziadne lieky... v Bohu najdes odpoved.. a aj ked ma za toto budu chciet tu zrejme ukamenovat... aj tak si za tym stojim... jedine Boh a viera.. Ti da odpovede.. stastie, radost lasku.. vsetko..
nech si mysli kto chce co chce.