Skúste pomôcť aspoň vy, chalani

Príspevok v téme: Skúste pomôcť aspoň vy, chalani
nešťastná

Viem, že to sem nepatrí, ale potrebujem poradiť asi najmä od chlapov. S priatelom sme spolu pomaly 3 roky, z toho 1,5 roka už býva u nás. Všetko bolo krásne a super, ale zrazu sa niečo stalo...Má nejaké depky už asi 2 týždne. Povedal mi, že sám nevie, čo mu je. Že by išiel najradšej niekam preč od všetkých a že mu všetko a všetci mu ide na nervy, aj ja. Povedal mi, že nemôže žit so mnou, ani bezomňa. Povedal, že ma lúbi,ale niekedy, keď sa ho na to spýtam, tak povie, že nevie. Obvinil ma z toho, že mu prejavujem málo citov...Je chladný.Viem, že nikoho nemá, v tomto to nieje. Nechápem mužské myslenie, tak možno by ste mi mohli pomôcť vy. Sme dokonca už zasnúbení. Ja som ho do toho netlačila, skôr som cúvala. Teraz..neviem, čo bude..či sa to nejako upraví, alebo ma opustí. Neviem si bez neho predstaviť život a on to vie a nechce mi ubližovať, ale niečo sa v ňom deje a ja mu kurva neviem pomôcť :(( Je taký už druhý týždeň a mne to trhá srdce...Aj by sa zdalo, že všetko je OK, pretože sa bozkavame, maznáme, milujeme..ako vždy. Ale proste niečo mu je...Za každú odpoveď veľmi pekne ďakujem.