gynekologicka poradna

Majušík

Ahojte! Potrebovala by som poradiť. Ak užívam už pár rokov antikoncepciu Novynette a mala som pravidelnú 7-dňovú prestávku, no a potom som zabudla užiť 1. tabletku, užila som ju až s tou druhou (včera)... zabudla som na to a nepoužili sme s priateľom mechanickú ochranu.. Tabletku som vynechala 15. 9. pohlavný styk sme mali pred menštruáciou 8. a 9.9, no a po menštruácii 16. 9. mám si pre istotu kúpiť tabletku "po" aj napriek tomu, že mám teraz neplodné dni? Mám pravidelný 28-dňový cyklus. Ešte som ju nikdy neužila.
Veľmi pekne vám vopred ďakujem za rýchlu odpoveď!

Majušík

Ahojte! Potrebovala by som poradiť. Ak užívam už pár rokov antikoncepciu Novynette a mala som pravidelnú 7-dňovú prestávku, no a potom som zabudla užiť 1. tabletku, užila som ju až s tou druhou (včera)... zabudla som na to a nepoužili sme s priateľom mechanickú ochranu.. Tabletku som vynechala 15. 9. pohlavný styk sme mali pred menštruáciou 8. a 9.9, no a po menštruácii 16. 9. mám si pre istotu kúpiť tabletku "po" aj napriek tomu, že mám teraz neplodné dni? Mám pravidelný 28-dňový cyklus. Ešte som ju nikdy neužila.
Veľmi pekne vám vopred ďakujem za rýchlu odpoveď!

suzane

Dobrý deň, chcem s opýtať, či je možné odložiť menzes, keď ideme na dovolenku, ale mám zavedenú mirenu. Noretisteron?

olala_

dismania:
tak ak je to jej kamarat, urcite k nemu nechod...je jasne, ze by sa ho potom pytala a on by jej vsetko povedal. Vyber si ineho lekara, ktoreho tvoja mama nepozna.

dismania

Dobry den chcem sa spytat: nemam este 18 rokov a mala som uz pohlavny styk, resp. mam ho asto s mojim priatelom, ale moja mama o tom nevie, pretoze ona take neuznava(dokym nie som vydata),nuti ma ist k lekarovi a ja sa bojim, kedze este nemam 18 ci by mohla zistit ze uz nie som panna.Mohol by jej to lekar povedat???? pretoze je to jej dobry kamarat a vzhladom nato moja mama pracuje v zdravotnej poistovni ma moju zdravotnu kartu pod dohladom-da sa vycitat aj z tamad o ake vysetrenie islo????

zjuzjika

iwanna, kedze mas menzes iba rok a pol, tak je to uplne normalne, pretoze sa ti cyklus este stale upravuje...cize po asi roku by to malo byt v pohode....

tip

Podla mna je to este v norme, kedze este nemas osemnast, casom sa to upravi. Ak ti to moc vadi, chod ku gynekologovi, da ti nejake lieky na doladenie cyklu.

iwanna

ahojte ja mam 17 a menstruaciu mam len rok a pol ale raz mam silnu a niekedy zas slabu a niekedy je skoro a niekedy zas meska je to normalne? diky za odpoved

*Lienocka*

Ahojte. Mam 19 a dostala som menstruaciu ako normalne len s tym, ze uz asi 5 dni mam hnedy vytok. Neviem, ci je to normalne, alebo nie... Pred tym som vsak velmi schudla, lebo som mala stresy zo skusok... Dakujem za odpoved a radu :)