koren, pod sem

koren

pekny den.:-) mariaa, chapem na co myslis, ale podla mojho nazoru to takto nebude nikdy fungovat aj ked by to urcite prinieslo velke pozitiva pre mnoho ludi, ktori by chceli, ale nemozu.. nuz, ale vaysie firmy na toto nikdy nepristupia, lebo by do toho trebalo investovat nejake prostriedky a cas a navyse je tento nas slovensky pracovny trh dost obmedzeny. toto si firmy velmi dobre uvedomuju a preto si aj dobre rozmyslia, koho napriklad do tej ktorej prace a na poziciu prijimu. tiez je vo vela hlavach zafixovana myslienka, ze ten, kto chce pracovat pracuje a ostatne ho nezaujima. aj ked je vela velmi sikovnych ludi, ktori, ako ty pises, by aj chceli a velmi, ale naozaj nemozu a taka praca na doma by im velmi pomohla..

[zruseny12]

pekny den...este tolko,ja som uz tak jednu pracu,poznala,co sa dovazala domov,ale to je praca,ktoru moze robit len velmi sikovny a zdravi clovek...ale asi ty KOREN mas toho dost okolo tych okien...

[zruseny12]

takze,mna len tak napadlo,lebo vela zien nemoze ist od deti nikam do prace ,a teraz su zamestnavatelia velmi nekompromisny a nie len koli detom,ale aj koli zdravotnemu stavu,niektore zeny nemozu chodit do prace,alebo spojenia su zle atd.je vela dovodov,preco nemozu,ale urcite by sli,keby to bolo mozne... automobilky teraz casto davaju pracu,tak keby sa brala praca a rozvazala zenam domov...ale musi to byt sikovny clovek,aby siel a vybavil to v tej automobilke...zatial len tolko...

koren

krasny den vam zatial prajem aj ja, idem teraz zas po robote, myslim, ze vecer tu budem, schyluje sa k burke, takze vecer bude asi usmokleny a ak nepodlahnem knizke, este dnes napisem, tak zatial..:-)

[zruseny12]

prepac,ale nenapisala som to jasne,ani asi teraz nenapisem,lebo syn preslapuje pri PC,tak ak sa bude dat tak ti napisem neskor,skor vecer a ty si to potom precitas...a tusim,ze si od Tatier...lebo si spominal lomnicak....takze krasny den vam este prajem vsetkym....

moniqa87

no vies co, zda sa to vela, lenze uz sme spolu 3 roky a tie tri roky ubehli ako voda a teraz ked som na vysokej ten cas bezi este rychlejsie... a skor nechceme hlavne preto aby mama nemala zasa poznamky, ze este ani skolu nemam a uz sa do niecoho hrniem, preto chcem pockat kym budem mat dokonceneho bakalara...

koren

myslel som skor koli tomu osamostatneniu.. a predpokladam, ze ked uz mas vaznejsi (neviem, myslim) vztah, tak pocits aj s priatelom, preto som sa pytal nanho. nuz co, 4 roky je este dost, aj dva sa zda dost, ale ked si vydrzala doteraz, tak toto uz pre teba nebude ziaden problem..:-) a vlastne peniaze=uzasna sloboda, na "nezaplatenie".:-)

moniqa87

vies co, mam pred sebou este 4 roky studia a denne, ale prave preto, ze je to este dlha doba chcela by som si uz aj cez rok privyrabat, nech nieco usetrime, a chceli by sme spolu byvat tak o dva roky, ale uvidime ako to vyjde, je to este daleko, takze moc naisto nejdem nic vraviet, priatel je z tej istej dediny, takze nemame problem s tym, ze by sme sa nevideli dlho ak spolu nebyvame

moniqa87

presne ako pises, teraz si kusem do jazika, ked ma mama nejake ustipacne poznamky, ale verim tomu, ze ked sa osamostatnim, tak sa to zmeni... a celkom sa uz len preto aj na to tesim