hormonalne zmeny?

Príspevok v téme: hormonalne zmeny?
es

Kto by mi poradil?Posledne 3mesiace ma hrozne bolia prsia a brutal citlive bradavky mam az mi je to neprijemne na dotyk a prsia mam tak napnute a zvacsene{co mi nevadi:-) potom navaly tepla take ze ma obleje pot a strieda sa mi to s tym,ze mi je potom zima. Doteraz bolo u mna normalne,ze som mala stale nizky tlak a stale mi bolo zima a mam aj v lete studene rukya ale taketo navaly su mi divne.Beriem uz viac ako 2 roky antikoncepciu Novynette,som s nou spokojna.Tieto priznaky by som prirovnala k PMS syndromu ale ten som mavala len asitak zhruba tyzden alebo par dni pred menzesom no a tieto 3mes.to zacne u mna uz po prvom tyzdni ako zacnem uzivat nove balenie antikoncepcie.a trva to az do menzesu. Cize 3tyzdne v mesiaci mam taketo priznaky.Neviem cim to moze byt.Nemate niekto takyto problem?Nemoze to byt dlhodobym uzivanim antikoncepcie?Alebo nejaka stitna zlaza?Fakt neviem.Uz si pripadam niekedy ako v klimakteriu.Prosim poradte niekto co by to mohlo byt.Dakujem

nicoletan

es.... ahoj ... tak to teda... presne mám také príznaky ako ty... teraz mi to začalo s tými prsiami a tiež s tým tlakom stále sa mi krúti hlava... aj 3x za den... tiež navali tepla...zimi stále mám studené ruky...:) a tak a tak .. a tiež beriem novinette:) ale v jednom sme odlišne... ja mám chorú štitnu žlazu tak ti odporučim ju vyšetriť... sice beriem .... lieky... ale .. stále mám teraz tieto príznaky.. a na štitnu som chorá už 2roky... a tie príznaky... mi začali pred mesiacom tak ani ja nevime čo to môže byť.. s pozdravom ked na niečo prideš daj vedieť:)

nadovka

Ako môžeš mať ovuláciu keď berieš HAk? Aj mne gyn. povedal že ak beriem poctivo, tak tehotná nemôžem byť a urobil mi dokonca aj vag. sono. Videl by už plod na začiatku 7 tt?

es

tu stitnu zlazu by som si mohla dat vysetrit,to by urcite nepadlo na skodu.co sa tyka psychickych poruch tak mavam aj depresie takze aj tym by to mohlo byt. Naposledy asi tak pred dvoma mesiacmi som bola u zenskeho, som mu to hovorila a on ze to mam kvoli ovulacii.To chapem,ale nikdy mi to netrvalo tri tyzdne a nie tak silno.Aj ma vysetril kvoli mojim problemom so zapalmi mocoveho mechura a ja som sa ho spytala ze ci by som nemohla byt tehotna a on ze ak beriem antikoncepciu tak nie.Da sa teda aj klasickym hmatovym vysetrenim u zenskeho vylucit tehotenstvo ak mi toto povie?Co ja viem?A este jedna vec.Skoro vobec nemam rada sladke a ked tak len ked mam menzes a teraz pri tychto priznakoch mam chut na sladke ovela castejsie.Dokonca si davam v praci aj sladky obed co by som si predtym urcite nevedela ani predstavit.

nadovka

Ja mám tiež podobný problém. Lenže ja mám navyše aj veľa slín a asi pred 2 týždňami ma neznesiteľne pálila záha. Beriem Regulon, test bol negatívny. Beriem ho 4. mesiac predtým Mercilon. Mám 34 rokov takže si nemyslím že by už na mňa začal pôsobiť prechod?

fidorka

určite si nechaj vyšetriť činnosť štítnej žľazy...., tou antikoncepciou by to nemalo byť, keďže ju užívaš už 2-roky..a tieto príznaky máš až teraz, tiež sa môže jednať o psychickú poruchu....určite odporúčam navštíviť lekára....pekný večer....a ešte niečo...100-percentne vylúčiť tehotenstvo..(aj keď užívaš antikoncepciu)!!