Bruško - ako na neho?

Príspevok v téme: Bruško - ako na neho?
businka

Ahojte. Viem, ze tem o chudnuti a o dietach je tu uz vela, no predsa.

Zacala som chodit do fitka a zaujima ma, ako spravne cvicit, aby som zmensila objem, nemam zatial zaujem o naberanie svalov. Najviac cvicim na steperi. Poradte mi prosim, ako sa co najucinnejsie zbavit brucha, nemusi to byt rychlo, ale mam pocit, ze velmi tazko sa ho zbavuje :( Aky system si mam vo fitku vytvorit, aby som zmensila objem na bruchu, ale aj na ostatnych partiach? Este podotykam, ze som buclatejsia, no schudla som uz vdaka strave 11kg. Velmi pekne dakujem.

businka

No treneri tam su, ale aj vela stoja a na to ja nemam peniaze. Myslim si, ze je tu vela skusenych ludi, ktori dokazu pomoct. To ze sa chudne z celeho tela viem, ale ci sa tomu neda nejako pomoct no.. Dobra rada nikdy nie je na skodu..

myska

pozri ja sa tiez snazim schudnut ale nie len z brucha, ale celkovo..a jedno je pravda a mam to oskusane, ze ak chces schudnut,pomaha aerobne cvicenie.plus samozrejme dalsie ine veci ale teraz pisem o cviceni.a chudnut sa neda lokalne.ked chudnes, chudnes s celeho tela.a pises, ze chodis do fitka, urcite je tam nejaky skuseny trener, ktory ti da lepsie rady nez my tu.a najlepsie na chudntie je beh, rychla chodza, spinning,elipticky rotoped-ten je ozaj super, zapajas do neho aj vrchnu aj spodnu cast tela

businka

Noo, len ja prave nesmiem behat, lebo mam problem s kolenom..
Stravu som zmenila tak ako sa ma, teda jest 5x denne, mensie porcie, vela zeleniny, malo priloh, vela vody a tak.. :)

kukurica

ako si zmenila stravu? :)
inak nemam na sebe odskusane, ale zevraj na vypracovanie brucha je uzasny beh.. tak skus steper vymenit za bezecky pas :)