som este nato mlada???

Príspevok v téme: som este nato mlada???
Rika89

ahoj mam 20 rokov s priatel som uz 3 roky!ja este studujem on uz robi byvame spolu ja teraz nadalsi rok maturujem a neviem preco ale strasne tuzim po babatku ale aj po svadbe chcem sa usadit ale moj pratel este nechce a neviem! preco!moje kamaratky sa vydavali uz v 18 a niektore maju babetka uz v 16!mam uz nato vek???alebo je to spravne?

mirka 23

Ja si myslím, že tvoj priateľ je na bábo a rodinu veľmi mladý. Chlapi sú pripravení na rodinku ak okolo tridsiatky. O tvoj vek nejde, ty si pripravená na manželstvo, bábo, ale on je veľmi mladý... (môj názor)

frontman

to, ze tvoj priatel babo este nechce, asi za dostatocny dovod nepovazujes
ty zle dopadnes, dievca, az mi je to luto

olala

a premyslala si aj nad tym ze ty budes na materskej?cize ty tych prachov vela nezarobis...a myslis ze priatel bude mat peniaze na to aby utiahol byt+3 ludi?ak ano tak by som nepremyslala ale zas druha vec je to ze mate este par rokov cas...

Rika89

no myslim si ze mame peniaze a malo by to ako vist uz som nadtym rozmyslala!ked dokazeme utiahnt byt!tak preco nie babo!

olala

o vek nejde.ak sa na babo citis tak myslim ze vtedy je ten spravny cas,ale zas treba brat ohlad aj na priatela.este by som pockala.