Pauza ?

slnecnica24

pozri sem ja cele leto sedim doma stale od pondelka do piatku.. sem tam zajdem niekam s kamoskou a to je vsetko... a co ked to bude o dva roky lepsie? ked budete spolu castejsie? nie vzdy je dobre mysliet len na to najhorsie.. ale radim ti porozpravat sa o tom s nim a vyjasnit si to, ved o tom by mal byt vztah.. o komunikacii...drzim prsty

rocka

no hej... pre mna je to malo. ani mi nevadi to, ze sme malo spolu, ale ze fakt nikam nikdy nevypadneme. bud sme u mna v v izbe, alebo u neho na private. a pocas vikendou sa nevidime vobec. cely vikend presedim doma. nechcem ho trestat, ale dat mu najavo, ze ak sa teraz vidime malo, co bude o rok, dva?

gabusik 008

rocka, presne preto som dala pauzu aj ja mám pocit, že o mňa už nemá taký záujem ako pred rokom (sme spolu 3 roky)...mám pocit, že upredňostňuje všetko okrem mňa, už viackrát som mu spomínala, že dám pauzu a nechcel ju- asi si myslel, že toho nie som schopná, alebo tak..teraz keď som povedala, že bude pauza, povedal OK a odišiel!!!Keď sa nevráti ja neviem čo spravím...

slnecnica24

moj priatel tiez pracuje mimo mesta, kde byvam a sme spolu tiez len cez vikendy, ale o to viac sa na seba tesime... a zajtra je uz piatok hehe to znamena ze je tu vikend a =)) ja sa tesiiim

rocka

ja tiez premyslam nad pauzou, ale chcem sa k nemu vratit lebo ho milujem. nema na mna cas, len sportuje, ale mna nikdy nikam nevezme. vidime sa par hodin do tyzdna, aj to je furt unaveny z prace, alebo zo sportu. chcem len aby si uvedomil ze ja ho potrebujem viac.

slnecnica24

ja som dala pauzu byvalemu a nedali sme sa naspat... a ked ti mam pravdu povedat rozisli sme sa za ten cas viac krat a dali naspat do kopy ale nebolo to ono..boli sme spolu nieco cez rok a z toho iba asi 2 mesiace som mala pocit ze som stastna a dalej som s nim bola len preto aby som mu neublizila a vlastne som ublizovala sama sebe a potom som to spravila aj v dalsom vztahu s tym chalanom som bola asi 8 mesiacov a povedala som si ze uz nikdy viac sa nevratim k niekomu ked si nebudem na 1000% ista ze ho lubim a toho sa uz aj riadim... teraz mam priatela necele dva mesiace a v zivote som nebola taka stastna, je to nieco uplne ine ako predosle vztahy... tak ak ho naozaj lubis tak preco sa trapit a preco si mu dala pauzu? ved ak by ta nemal rad dal by pauzu on alebo by sa s tebou rozisiel... tak rychlo naprav to co si dokaslala ak vam spolu bolo dobre a budte stastni =)

Rika89

pauza?!na ja osm neni za pauzu lebo potom ak sa ksebe vtatite neni to ono a nebudete si taky blisky ako ste si boli proste ak vam to neklape radsej to ukoncite ako si dat pauzu!teda ak sa uz nelubite