verite tomu?

Príspevok v téme: verite tomu?
lujza

Ahojte, chcem sa vas opytat, ci verite tomu, ze ak s niekym mate byt tak aj budete. Neviem...osud...?
Stretnete cloveka...vidate sa par dni...a potom mate pocit ze ste neurobili dost, aby sa mohlo niekam este dalej posunut...a odrazu ste od seba kilometre vzdialeni a vsetko je prec!
Verite tomu, ze ak to ma vyjst, tak to vyjde??? Ze sa este stretnete? ze je to mino vas?
Za nazory dakujem!

olala

ahoj!ja na osud verim:)mal moznost presvedcit ma ze existuje:)))myslim si ze co sa ma stat sa stane a nikto s tym nic neurobi,ale zas trosku tomu dopomoct a urychlit ublizit nemoze:)

ka

zozonámili sme sa 31.12.-na silvestra,pár sekúnd po polnoci, bolo to jasné-láska na prvý pohlad,sme spolu dodnes ale už aj s našou dcérkou

nice

A este musim napisat ,ze vtedy som neverila, ze sa to stane ,ale verila som ,ze uz je to pase navzdy medzi nami....tak si vyber:))).

nice

Ja verim aj keby som bola najradsej v tomto smere neveriaca. S manzelom sme boli len kamarati a pacil sa mi ,ale v tej dobe sme neboli pre seba .Potom sme sa stretli o 4 roky a stacilo 5min. a bolo to jasne.A viem ,ze uz nikoho ineho tak milovat nebudem a nechcem...pre mna je on moj osud.

Najčítanejšie články