Je to aj uvas?

Príspevok v téme: Je to aj uvas?
crazy?

s pratielko sme vise 2 rokoch co spolu chodi proste uz skoro 3 roky a sx mame asi 2x do roka je to normalne ? ja chcem ona mi stale vravi ze aj ona chce ze nato mysli ze sa toho nevie docakt ze jej to chyba a stale nic ??? stale zacim secko muckanie ja niekedy sa hneva ze to robim ze mam prest a ked nic nerobim tak jej to vadi ze ju uz nemilujem ze chcem inu a take veci je to normalne ? help pls chcem vase nazory diky

kotatko

a nema ineho?to je dost cudna ked nece sex...,tak jej to asi nechyba....,keby naozaj chcela tak nemate sex 2x do roka..

ciccccusss

neviem asi by to chcelo poriadny royhovor, proste chod na to yhurta a nech sa nevykruca.. povedz ako ju milujes/ked ju milujes/ ale zajdi aj do medzi ako ci chce to mat po svadbe a aka je to vlastne zena ked sa s tebo dva krat do roka - to mate 15? alebo co? na rovinu na nu vybachni ze ti pride frigidna, ako ja som dievca ale toto by uz aj na mna vela bolo..

crazy

vsetko je tu premudrele okrem majalesa ked ste daky dokonaly tak preco chodite na take forum ???? ved Vam radit netreba vy vsetko viete

crazy

majales dakujem ze si ma zajstal je to ozaj nejaka stara panna ktora ani nevie naco ju tam ma :D:D:D:D nie my sme spolu stastny len podla mna jej sex nechuti bozkavat by sa chcela aj cele hodiny ale sex je raz vynimocne 2x v roku :D:DD:

crazy

ucitelka pocuj si trapna okej ??? vsetko som pisal v rychlosti tak tu nerob zo seba ze si spapala mudrost sveta dobre???nie mi

hmmmmmm

sorry majales ale ledva som pochopila z tych niektorych nezmyselnych slov o co sa tu jedna takze ucitelka ma pravdu.najskor by to chcelo aspon aku-taku uroven a az potom rady

majales

to učiteľka:Aká ste vy múdra, zaujímalo by ma čo ste zač. Vy musíte byť určite stará panna s takými trápnymi rečami o pravopise a mimochodom chalan chcel diskutovať o jeho probléme, nie o pravopise a aj keď je toto verejná stránka, je to v sekcii diskusia, takže sa tu kľudne môžeme posielať do ...