Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

profesionalna numerologia

dianka.1

ale ved numerologia a vestenie je nieco uplne ine. v numerologii ti nikto nic nevesti. vesticiam (aspon takym beznym, ktorych je u nas ako maku) ani ja neverim.

yan

ano aj vestice vedia povedat par veci pri ktorych len vypliestas oci,ale prd z toho ,tie toho nataraju,bolo to aj v telke-dve nezavisle od seba vestice vestili tomu istemu panovi,avsak kazda vyvestila nieco ine a chudak pan zrazu pochopil,ze je to blbost

dianka.1

mne raz robila numerologiu jedna psychologicka, u ktorej som sa liecila - alternativnymi metodami. neplatila som za to, lebo to robila iba v ramci tej konzultacie, ale ma uplne sokovala ako to vsetko presne sedelo. dovtedy som tomu vobec neverila. ona len tak pozrela moj datum narodenia a zacala rozpravat. vyvalovala som oci. potom si pytala datumy narodenia mojich rodicov, manzela, blizkych. a zacala podla toho o nich hovorit. to som uz prehltala sliny. naozaj to bolo neuveritelne. odvtedy si myslim, ze na tom nieco musi byt.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.