Hnacka? Poradte prosim.

Príspevok v téme: Hnacka? Poradte prosim.
evaa

Neviem, co sa to robi s mojim zaludkom. Rano uprostred ranajok som sa musela dvihnut a ist na toaletu, potom som mala slabe krce zase a o hodinu zase. Nie je toho vela, ale riedke a hlavne tie krce ma hned nastartuju na zachod. Jem to, co partner, on je ok a nic zle som nezjedla, ani vela...Uvazujem, ci si "lupnut" tabletku proti hnacke (mame doma uz len jednu jedinu), alebo to zatial nechat tak. Take cosi sa mi stava raz za niekolko mesiacov. mam 24 rokov.

RNG

evaa, podla toho, co to obsahuje. Niektore veci sa jednoducho prakticky vobec nekazia. Doma mam aktivne uhlie(carbontox) stare najmenej 10 rokov a nic s nim nie je zle.Sol moze byt aj tisicrocna a je OK.
Ale otvorena flaska nekonzervovaneho aloe vera sa ale musi chladit a spotrebovat do dvoch tyzdnov podla mna, hoci vyrobca hovori 4 tyzdne.Preto mam rad pollitrove balenie, to je tak akurat na tyzden pre dospeleho, na 2 pre deti.

evaa

Dala som si protihnackovu tabletku. Neprehana ma nejak specialne, akurat kazde dve hodiny mam nutkanie (slabe krce) ist na velku a tam len trosku, ale aj tak...luciaaaa mne sa tak stava tusim od strednej...Tiez neviem, z coho to tak je. Raz som utekala domov z kniznice, esteze som to mala cez cestu, tam bol zachod zamknuty a tiez z nicoho nic.

usiko

coby aloe vera...ja ked mam taketo problemy, pomoze mi GSE od RNG, za den som OK, alebo propolisova tinktura doma robena...osvedcene, nie drahe, pohoda...

luciaaaaaaa

Evaa, ja mam taky isty problem. Niekedy pomiesam hocijake jedlo a nic mi nie je. Ale vcera som jedla len rozok so syrom a caj a uz som musela ist. To sa mi stava tak raz za 3 mesiace. Proste nikdy neviem z coho ma prezenie. Z tohto dovodu uz ani nic nejem mimo domu, alebo ak mam niekde ist. Ja mam 26 rokov. Ja to vzdy riesim nejakou tabletkou a prejde to.