Yadine a prestavka

Príspevok v téme: Yadine a prestavka
extrem

Ahojte, priatelka bere mesiac yadine. Teraz mala tyzden prestavku. Dostala menstruaciu. A zajtra ma to zas cas to znova brat. bere to pravidele o 11:00. A ked to zacne brat zacne to ucinkovat vecer alebo az o tyzden ako prvy krat? Alebo ako to funguje? Nie je to pubertalna otazka. Mam cez 20. Len ma to zaujima.
Dakujem

machulka006

extrem - nie :D
ak to začne brať od prvého dňa menštruácie, tak to bde účinkovať hneď, ak od druhého až piateho dňa menštruácie, tak až potom po siedmych dňoch, takže musí počkať na menštruáciu,a v prvý deň vziať tabletku a bude to účinkovať hneď

extrem

To:machulka006. To znamena ze bude musiet mesiac pockat. Dostat menstruaciu a potom zacat brat tabletky. A znova dalsich 7 dni co to zacne ucinkovat. Ked to bude bezpecne...Dakujem

machulka006

extrem...lenže keď nevzala tabletky po prestávke, tak potom musí počkať celý nasledujúci cyklus a začať brať dalšie balenie až keď jej príde nová menštruácia - vprvý deň nech vezme novú tabletku - mimochodom, nech si tie tabletky kupuje dopredu, tak si zbytočne rozhasuje organizmus... neverím že Yadine neni v lekárni

extrem

Ona akurat po menstruacii nezobrala dalsiu davku. Caka ked bude v lekarni.A sex sme mali dva dni po menstruacii.
...Bez mojej ejakulacie :)

machulka006

extrem -tvoja priateľka berie predpokladám hormonálnu antikoncepciu...keďže ju berie stále tak to účinkuje stále...a dokonca aj cez tú 7 dňovú prestávku...a po prestávke to zase len účinkuje keďže priateľka berie ďalej nový blister....sex môžte mať stále ak to berie správne a pravidelne

extrem

Ahojte, dakujem za odpovede. Vcera mala dvadni po menstruacii. A skusili sme sex.Ako dlho to ucinkuje po prestavke??Alebo ak to vobec tak ucinkuje..