clipsy do vlasov

kellyonka

musim mat vlasy zostrihane dopostupna ked ich chcem nosit?
pravda je ze vlastne mam po ramena a ked si nasadzujem clipy tak to vyzera neprirodzene vazne len ako keby to mam na hlave nalepene:(
co mam robit aby to vyzeralo prirodzene??diky moc

maruska84

ahojte kočky, tak s tym nasadenim - neviem, ci ste to skusali, ale ja si to cesiem tak, ze si vlasky vpredu ucesiem zcasti na cesticku a od polovicky hlavy si uz zacesem dozadu. Tie potom natupirujem, prelakujem zo spodnej casti, necham zaschnut. Tie clipy sa nemaju pripinat uz uplne hore na hlavu, takze ked si pretupirujete svoje, potom na tie svoje spodne pripnete clipy a tie svoje vrchne natupirovane zcesete dolu - prehladite este kefou, az sa strati efekt tupirovania, nalakujete, tak to vobec nie je vidno. Ja mam tiez riedke vlasky a clipy si viem dat super, len to treba prvykrat trochu casu a skumat sa. Potom to uz pojde. A niektora pisala, ze sa jej zosmykavaju - ja mam prave tiez riedke, jemne a tenku strukturu, takze to robim tak, ze pri korienkoch si trosku natupirujem pramienok,kam to idem pripinat, pripnem clip a prelakujem a drzi aj od rana do rana :))
No a co sa tyka toho vyberu farby, ja ked som si objednavala vlasky, kupila som si predtym vzorkovnik vlaskov a doma som si to primerala.

majchka

Ahojte baby, mám taký problém a prosím o radu. Kúpila som si clip in vlasy a nemôžem ich nosiť. Moje vlasy sú veľmi riedke, vlastne preto som si ich kupovala, aby som si svoje zahustila, ale tie spony cez moje vlasy vidieť. Neviem, čo mám robiť, lebo toto bola už moja posledná nádej ako nežiť s riedkymi vlasmi. Mali ste už niekto s týmto problém? Možno mám zlé spony. Bola som i u kaderníčky, síce takéto vlasy videla druhý krát v živote, no bolo mi to aj tak vidieť, keď mi ich dala. Tie vlasy sú z netu. Ďakujem za odpoveď. Maja

lasička

ahojte, ja by som si tiez chcela objednat clip-in, lenze bojim sa ci sa trafim do farby. mam totizto hnede premelirovane vlasy...:( a vobec netusim ze ako si vlastne vybrat tie vlasky :(

issey

Ahojte.
Chcela by som sa opytat ako dlho si tie klipsy pripinate? Ci to nieje vidno cez den, myslim tie spoje. A tiez ci to nahodou nepada z hlavy.
Mala som predlzene keratinom, ale tiez mi to velmi znicilo vlasy. Ale to predlzenie bolo super, tak by som chcela vyskusat tuto metodu.
Dakujem za rady.

denny

mia, zatial vlasky kupene nemam, len o tej moznosti uvazujem. A kazda rada ci skusenost mi v tomto rozhodovani istotne pomoze :)vrele diky :))

mia

Ahoj Deny, vies co pocula som s tymi pasikmi, ale neskusala som a asi uz ani nebudem vymyslat lebo fakt mi nic neostane na tej mojej hlave :))to je podla mna podobne ako keratin , kedze sa to nalepuje, neviem si to predatavit ako sa to dava dole??
sranda ze ju poznas :)) aj ty uz mas od nej vlasy?
inak tu v UK teraz letia "prirodzene" teda vlastne vlasky, keratin a ine predlzovania tu moc ee, ale zase co mi co mame clipx tak mame vacsi uspech hihi :))
ides si dat tie pasiky? kde to robia? co to stoji?

denny

mia, dakujem. Klaudiu z MMB poznam, a mam s nou dobre skusenosti. Ty osobne mas skusenosti len s keratinom a nasivanim? Neskusala si aj pasikovu metodu? Ta je tusim zo vsetkych najnovsia a zevraj aj "najsetrnejsia", ale ci je to aj pravda neviem.

mia

to ID musim kuknut ale tusim sa volala Klaudia skus si dat do vyhladavaca na MMB ako si inzerenti , ona ma najviac ponuk clip in, aspon vtedy mala ked som od nej kupovala skusim najst a poslem ti Id ok?
vies co to vobec podla mna sa nemusis vobec obavat lebo tie clipy tam maju taky silikonovy pruzok a oni su proti tomu zosmyknutiu, vlasky ti to vobec nezatazi , ked ich nebudes mat na hlavke vkuse 24 hodin :) aj kamosky maju a oni maju o polovci vlasov menej ako ja a su spokojne vlasky svoje maju uplne v poriadku , tiez sme si davali vsetky spolu predlzit aj keratinom aj nasivanim v UK takze mame rovnake skusenosti

denny

ahoj mia, a pri tych Clip-In vlaskov nemas pocit, zeby sa ti chceli sosunut, padnut? Ja totiz nemam moc huste a pevne vlasy, skor naopak jemne. A toto vidim ako dobry sposob ich zhustenia. Len sa obavam, aby mi od tych klipsov nevypadali vlasy. A mozem sa spytat, od koho konkretne si si vlasky na MMB kupila - ID postaci :)