Kozmetika NouriFusion..........PROSIM!!!!!!

rorrie

Ahojte!

Nemá niekto záujem o set kozmetiky Nouri Fusion? Obsahuje čistiace mlieko, toner,denný krém, očný krém, peeling a vyhladzovaciu emulziu. Cena:110 eur

Je to darček od kamarátky, ale ja už roky používam jednu značku, takže rada posuniem ďalej :)

nykushka@post.sk alebo 0915833286

predam nouri fusion

pred dvoma mesiacmi som bola u kozmeticky a robila mi cistenie tymito produktami...bola som u nej este raz a povedala ze by bolo dobre keby si to kupim..tak som si kupila ale po dvoch pouzivaniach sa mi pokozka vysusila( neodhadla mi typ pleti) preto by som to rada predala lebo to bolo dost drahe... PREDAM ZA POLOVICNU CENU, pouzivane to bolo ani nie dva dni... Nouri Fusion nettoyant-cleanser, Nouri Fusion lotion tonique- toner,Nouri Fusion eye cream. Najlepsie okolo PD PE TO BN email dudulienka@centrum.sk

jaaaa1

a okrem toho,uz si to motas s inou temou,kde sme sa tiez spolu "bavili",takze ak do mna chces "skakat",tak si precitaj prispevky na danej teme a predideme kombinovaniu viacerych tem,pretoze ini nebudu chapat,o com pises,lebo v inej teme som sa vyjadrila o distributoroch-fajciaroch a nepsravne sa stravujucich..

jaaaa1

ja to v hlavicke zrovnane mam a ked pisem o tom,ze niekto sa neprimerane stravuje,tak asi preto,ze tu jeden pan pisal o zdravi,tak som reagovala na jeho prispevok...a o co ti ide?vyzivas sa v tom,ked neustale do niekoho vyryvas?ked uz rypes,tak bud taka laskava a precitaj si vsetky prispevky a pochopis snad nielen moju reakciu na urcite veci,ale aj inych,pretoze,keby si to bola citala,tak sa nepytas preco tu pisem o ludoch,co fajcia a podobne....

ivkaxxxx

si precitaj svoje prispevky a zistis, ze ti taky nieje niekedy rozumiet.....tak ked pises do temy o produktoch, tak preco tu spominas ludi co fajcia a jedia mc donald?daj sa do kopy a srovnaj si to v hlavicke

jaaaa1

mne je jedno,aky meter,vobec ma nezujimas,ani ja teba,ja tu pisem prispevok do temy o produktoch a nie sa tu s tebou bavit,ze kto v dnesnej dobe neovlada internet...a este ta chcem poprosit,ze ak budes pisat najblizsie nejaky prispevok,tak to pis trochu zrozumitelnejsie,lebo niekedy naozaj netusim,co si vlastne napisala..

ivkaxxxx

pisez o mne, ze ked som ja zvladla pc, tak to musia zvladnut uz vsetci....to je urazka.svedci to o tvojej urovni a inteligencii?nieje, ze?na mna iny meter nez na teba

ivkaxxxx

trdlo je nadavka?tak prepac, ze som ta urazila.a to trdlo svedci o mojej urovni a inteligenci?mila moja.nepoznas ma a sudis z jedneho slova?ze by to svedcilo a tvojej inteligencii?nerob sa niekym lepsim-akoze si panicka, co nikdy nikomu nic take nepovedala.....dnes bezne skoro kazdy pouziva sproste a tvrde slova.ked nie na verejnosti, tak doma za dverami.alebo sa mylim?nie nemylim.
je normalne, ze vela ludi neovlada pocitac.ide o to v akej dobe clovek zije.alebo si myslis, ze vsetci co nieco nakupuju maju 20-40 rokov?dnes 10 rocne dieta vie viac o pc nez 50 rocny.ja a moj partner mame hodne znamych.tak 20-75 rocny.a ti starsi nevedia ani s mobilom.to je normalne.tak nebud hrhr do odpovedi.a ja sice mam babetko-ale pracujem.robim objednavkyvie napisat udaje do sms-ky.to je normalne.a nieje to chyba.