Zasnubny prsten

Príspevok v téme: Zasnubny prsten
eva28

Viem,ze to sem nepatri, ale predsa..
Som s priatelom skoro tri roky. A lubim ho velmi. Doteraz som stale nejako dufala,ze ma poziada o ruku,ale stale to neurobil, pritom sme sa o tom bavili,ze by sme sa uz tento rok vzali,ale stale nic,A mna to medzicasom preslo,to neustale cakanie ma omrzelo,a rozhodla som sa uplne inak,zit vo volnom zvazku.Len sa bojim toho,keby to nahodou urobil,a odmietnem prsten, co potom :((

palomino

Pako nie si, kazda zena sa chce vydat za milovaneho cloveka a ked ste sa o tom aj bavili, tak ti to dalo nadeje...Chlapi ale rozmyslaju trochu inak. Akurat, ze zivot sa neda presne nalinajkovat - ked budem mat 28, vydam sa, o dva roky a dva dni budem mat prve dieta...Daj tomu volny priebeh. Zijete spolu?

eva28

Toto su veci,ktore sme davno prebrali,deti, rodina. Inak by som to tu nepisala... Tie zdravotne problemy, nechcela som to tu rozpisovat, ohladne otehotnenia, nejake problemy mam. Vie o nich samozrejme aj partner, ale to je uz ina tema.

moniqa87

inak takto sa ta spytam: ako by si sa citila, keby si vedela, ze to robi len preto, ze to ty tak strasne chces ale vies, ze on az tak nie? ja by som sa teda citila strasne, ako keby som ho k tomu dokopala

eva28

A paradox je,ze s tym vsetkym, teda svadba a pod. zacal on. Ja sa do nicoho praveze nikdy nehrniem,a nechala som sa doslova uniest. Ja si vzdy nechavam takez zadne dvierka,a som velmi opatrny clovek,vela uvazujem o vsetkom a to je ten problem, ale raz sa necham "ukecat" a potom vyzeram sama ako pako :(

palomino

A chce mat hned deti aj on? je dost na figu, ked jeden z partnerov chce manzelstvo a deti a druhy nie...Si si ista, ze chce mat s tebou "zajtra" deti? 30 rocny muz je este velmi mlady (hlavne v dnesnej dobe to aj chlapi oduvaju).

moniqa87

palomino, isto vam to sem na forum dam vediet, lebo viem, ze to tiez budem chciet vykricat vsade, ale to asi este nejak rocik potrva mozno aj nieco viac...
inak eva, v tridsiatke este komplikacie v tehotenstve nemusis ocakavat o nic viac ako v 25, takze hlavne chladnu hlavu

eva28

NIe som typ zeny, ktora si zivot riesi po 30-tke.Karierne som sa dostala tam,kde som chcela,a tuzim mat rodinu,velku rodinu :) Bojim sa trosku zdravotnych komplikacii, pri otehotneni,ale to tu nebudem rozpisovat,takze vsetko to do seba proste zapada... a vsetko nadvazuje..