ocny problem

Príspevok v téme: ocny problem
jablcko:-))

ahojte,
pred dvoma tyzdnami som dostala prievan do oka(teda aspon si myslim ze to bol prievan)oko ma strasne stipalo rezalo a videla som na nho velmi hmlisto lenze po takych troch dnoch to ustupilo a oko som uz mala ciste ale na to sa mi v kutiku urobila taka bolestiva ranka na ktorej bola chrasta a ta sa mi stale zlupovala, a pred par dnami sa mi zase oko zapalilo mala som ho cervene ako paradajka ale zase to po troch dnoch preslo a ta chrasta je tam stale,,,, a vcera vecer som zase pocitila v oku take pichanie a svrbenie a dnes rano ked som vstala tak som myslela ze odpadnem na oko som videla len hmlisto a mala som ho priserne cervene ani mi nebolo vidno ze nejake bielko mam ... neviem ci mam zapal alebo co nebola som u lekara a neviem ci mam ist alebo co stretol sa uz niekto s takym niecim nemate nejaky recept aby mi to zmizlo a uz sa to nevratilo?? vopred dakujem za prispevky

tronka

jablcko len ty moja utekaj cim skor tym lepsie k ocnemu ,,,s takymi vecami sa nesranduje a ked sa ti to stale vracia tak to bude nieco vaznejsie no neviem nechcem ta strasit nie som doktor,,,ale ja by som sla hned oci su predsa len cilive ,,,