lampa pre rannych spacov -simulator usvitu

Príspevok v téme: lampa pre rannych spacov -simulator usvitu
wendy

Ako mnohi ini,aj ja mam problem sa rano prebudit bez toho,aby som necitil,ake je to vstavat,ked musim,ale stale sa mi chce spat.
Nasiel som jeden zaujimavy vyrobok,ktory vraj pomaha takym ludom,ako som ja.Ak ho nahodou mate,mohli by ste sa podelit o svoje skusenosti,ale aj ti,ktori ho nemaju,ale sa tomu rozumeju,by mohli napisat,co si o nom myslia.

-odkaz odstránený-

wendy

pre elesar:A kde si cital o ucinkoch tejto lampy?Ja som sa k nej dostal len nahodou,nevedel som,ze take nieco existuje.Ak mas nejaku konkretnu stranku,kde sa pise o jej ucinkoch,mohol by si ju dat sem.Diky.

elesar

...vdaka za tip, ja tu lampu zhanam uz davno, doteraz som ju na sloévensku nevedel najst. ide presne o simulaciu svitania - organizmus tisicrocia navyknuty na budenie sa za svitania tazko oklamat. budiky dnes pouzivane organizmu sposobuju doslova sok, ktory potom telo castokrat nevie stravit za cely den. verte ci neverte odporuca sa dokonca aj pri liecbe depresii. viac o tom najdete v knihe ako sa zbavit stresu a depresie bez liekov od davida servan-schreibera.

jajka001

nechapem, naco by ti to bolo? nikomu sa nechce vstavat, ale ked musis tak musis...ja vstavam tak, ze polhodinku pravidelne kazdych pat minut vypinam budik, a postupne sa preberiem