je vhodny potrat, neviem kto je otcom, BOJIM SA

Príspevok v téme: je vhodny potrat, neviem kto je otcom, BOJIM SA
laskonka1

mam takyto problem. Pred necelymi 2 rokmi som sa rozisla po 6 rokoch s frajerom, teraz mam rok druheho, vsetko je super, v posteli si rozumieme, spime spolu takmer kazdy den. Pred necelym mesiacom som zacala brat antiku, 2 tyzdne po jej uzivani som sa vyspala s tym byvalym, bola to moja prva nevera, dufam ze aj posledna, nejako sa to zvrtlo a on sa do mna spravil. So sucasnym priatelom sme vtedy este davali pozor, ak by tabl. este nefungovali, ale tiez to bolo sem-tam len tak tak. Teraz som na 99% tehotna a neviem s kym. Nemozem si to nechat ak je to byvaly, je totiz cernoch a to by som asi neutajila. Co mam robit, ako zistit kto je otec ked hned na druhy den som spala s mojim priatelom, ako to hned zistit. A co potrat, boli to, je to nebezpecne pre buduce otehotnenie? prosim poradte kto nieco viete, moc dakujem, prosim, prosim, prosim

tili

Ako prve si urob aspon 2krat tehotensky test a potom sa ti bude lepsie rozhodovat mozno ani nieje ziadne babo..
potrat je velky zasah do tela a nikdy nieje bez rizika...
no a ked budes mat vysledky testou tak uvidis...hmmm no nieje to lahke ak budu pozitivne ale ten Hak je zle uzivat dalej ak si myslis ze si v tom...???!!!
takze ho visat hned ako budes vediet ze si tehotna a chod na gynku nech ta vysetri a ona ti aj poradi co je dobre a co nie...urcite ma s takymito pripadmi vela skusenosti...tak drzim palce.... :)

kekso

.."bola to vsetko jedna velka nahoda, takzo takto vysvetlovat"..BLA-BLA-BLA..
"z mojej strany v tom sexe o nic neislo a urcite uz vobec nie o jeho vtaka"..BLA-BLA-BLA..

..ked is isla s cernochom do postele, tak si vedela, co robis, napriek tomu, ze mas priatela, ktoreho, ako hovoris mas rada (zvlastna laska)..
..tak teraz sa vmuz, a nes statocne nasledky svojho konania, a neotravuj tu cele forum s tym, ze kazdu polhodinu tu otvaras temu s tym istym obsahom..

zberatel

Pokial maš plnohodnotneho partnera myslim toho druheho,a podmienky spolužitia ako fungujucej rodiny.TAK V ZIADNOM PRIPADE O POTRATE NEROZMYSLAJ !!

lea

vsak take miesane deticky su velmi zlate. a mozno ani nie si tehotna, vsak uz beries HAK. a vlastne ako si na to dosla, ze si tehotna? v tom pripade musis tabletky hned vysadit, ohrozuju dieta

qqq

myslis to vazne co si tu napisala?ak ano tak to ti nie je co zavidiet ale ja osobne si myslim ze je od byvaleho ono to tak vacsinou byva ze nevera casom aj tak vyjde na povrh a dieta z cernochom neutajis nie je ti co zavidiet ja si myslim ze istotu mat budes az po porodde lenze co ten sok pre kazdeho ak budes amt maleho cernoska fakt sila

vecernica

potrat je nebezpecny pre buduce otehotnenie.ak mas dobru gynekol over si to co som ti povedala v tvojej teme u nej.ved mozes ist do gyn ambulanice aj na rozhovor nie??