co je so mnou?

Príspevok v téme: co je so mnou?
saskia225

neviem ako mam zacat.ale mam pocit ze trpim samomluvou.a to myslim tak ze niekedy ked nieco zrobim taq si v duchu poviem co by mi nato niekto povedal.alebo si vymyslam v duchu dialogy ktore s niekym vediem ale nema to ziadnu pointu.ked si pozriem napriklad film taq si v duchu prerozpravam obsah akoze ho niekomu hovorim.a je to hrozne uz mi to lezie na nervy:(

nbdrbdfb

ale to je celkom normálne. kazdy clovek si potrebuje premysliet co,ako kedy chce s niekym dokazat, o com sa chce rozprávat atd. pokial ti to ale lezie na nervy tak s tym jednoducho prestan. a ako??? mysli na nieco iné, zamestnaj sa, sportuj, študuj, kresli, spievaj......ved je tolko vecí co mozes robit..........
a uvedom si, ze nemozes nic zmenit, len ked si budes stále veci len vysnívaváť a podobne, zacni zit!!!! zivot je krásny. a ked ti znovu príde na uz nieco si predstavit, radsej ako dialogy a nezmyselné veci, si predstav co by si chcela teraz robit a podla moznosti to urob.

feve

to sa aj mne stava ..a musim povedat ze velmi casto ..kazdy den..a to niesom ani v strese ani sama ... neviem preco to je tak...ale beriem to v pohode

igua

a nenudis sa? mne sa to stava, ked sa nudim a som sama alebo naopak, ked mam po nejakej cinnosti este rozbehnuty mozog. to je podla mna normalne.
ked som bola mala, mala som svoje predstavy radsej ako telku...byvala som casto sama, lebo som nemohla chodit do skolky. a potom mi to zostalo az pokym som si nenasla priatela :)

....

to je normalne..to robievam aj ja..predstavujem si v hlave rozhovry s niekym a podobne..trav viac casu s kamaratkami..