vekový rozdiel

Príspevok v téme: vekový rozdiel
daysina

Zdravím, chcela by som sa opýtať na váš názor... Zoznámila som sa s mužom o 21 rokov starším.Som vydatá 15 rokov,ale naše manželstvo a sex je nefunkčný.Ten človek mi dáva istotu, lásku porozumenie a ked sme pri sexe tak aj ten som sa pri nom naučila. Začali sme si plánovať spoločnú budúcnosť a v najbližšej dobe stojím pred problémom, či svoje manželstvo ukončiť a začať nový život s týmto človekom. Mám jedno dieťa, ktoré si s vlastným rodičom nie velmi rozumie ale s týmto človekom áno..

mamca

Nuž,postavila si svoj príspevok jednoznačne,na jednej strane nefunkčné manželstvo,na strane druhej dobrý partner s ktorým si rozumie aj dieťa,čiže ho pozná... Načo potrebuješ názor iných ľudí? Jedni ťa podporia,iní budú vystríhať...a život si aj tak prežiješ sama za seba. Odpovedám na tvoju podotázku spomedzi riadkov-áno,budú ťa aj odsudzovať,stretneš sa s pochopením aj nepochopením...ale záruku,či ten nový vzťah vydrží,ti nedá nikto.Skúsenosť,že manželstvo ťa nenapĺňa,už máš... Nech dostaneš akúkoľvek radu,aj tak sa rozhodneš podľa seba...a tak to má byť.:)