tyranie sa

Príspevok v téme: tyranie sa
joj

baby prosim vas pomozte mi,uz neviem ako schudnut ked mam dietu,tak dokazem nejest cele dni,stacia mi len 2jablka denne a voda,ale ked pride vikend,tak sa neviem dojest a vaha je naspat,nepoznate niejaku dobru a ucinnu....sice kazdy pise zdrava zivotosprava a 5krat denne,ale ja ziaden vysledok nevidim....co so sebou?

erikr

joj hladovat urcite nie je sposob chudnutia! nehladuj, sprav si jedalnicek a papaj minimalne tri krat denne. najidealnejsie je 5, ale zalezi ako to komu vyhovuje. ked budes mat dostatocny prisun vyzivy, zacni s pohybom, uplne na zaciatok staci rychla chodza atd.. a potom je super pomoct si nejakych vyzivovymi doplnkami. mne velmi pomohli naplaste jen fe. neviem ci si o tom uz pocula?

ja_ona

ahoj joj!! Presne viem o com hovoris,ja som bola len na jablckach cely mesiac za den som zjedla 2-3 jablcka a stacilo mi to ....a neschudla som ani kilo....tak som sa na to vykaslala

huhalak

No ja teda neviem ale ja ked som chcela schudnut tak som len zobkala nic moc som nejedla a vaha 56kg sa mi drzala pekne 4 roky. Po dalsom tehotenstve som chcela schudnut zdravo a jedla som male porcie 5 krat denne a stale som vyzerala ako slon. Po dvoch rokoch som sa uz nastvala a zasa jem len minimalne a skor ovocie a zaleninu a uz som dala dole 6kg za mesiac. Tak ja neviem, ono sa asi nemoze propagovat nejedenie ale zname cica nezer je podla mna najlepsi sposob chudnutia.

leila

jem uplne vsetko na co mam chut, cize aj sladke, ale po tej 17 fakt nejem nic... napriklad predvcerom som sa zabudla najest a jedla som len na obed a vecer som uz nejedla nic...bola som trochu hladna, ale dalo sa to v pohode vydrzat...clovek si na to zvykne a hlavne ma motivuju tie kila co idu dole

joj pre chudnucu

no ja som nepapala skoro nic,ked len ovocie al.zeleninu a akoze som schudla,ale ked prisla chut na jedlo,tak som sa nevedela kontrolovat a skoncila som tam,kde som bola pred tyzdnom,to bol moj problem....

joj pre leilu

dik moc a to uz jes normalne na co mas chut,ze obed maso s ryzou....aj pecivo?al.akoze len delena strava ,ze maso a zelenina...ja uz mam pocit,ze uz fakt priberam aj z vody:(

leila

no ja som pred dvomi tyzdnami prestala jest po 17, snazim sa poriadne najest aj na ranajky aj na veceru. Prve dni boli tazke, ale uz som schudla 2kg a verim, ze dalsie pojdu dole tiez...a to dodavam, ze som vobec necvicila...

lillana

joj ty si presne moj pripad,dietami a nejedenim som si tiez len spomalila metabolizmus a teraz sa mi zda,ze priberiem aj z vody:)-takze aj ja som momentalne vo faze ucenia sa papat 5 krat denne,drz sa

barbinka

ty máš jesť pravideľne a malé porcie, potom sa prestaneš prejedať aj cez víkend. musíš mať istý režim.

Najčítanejšie články