vypučené brucho

[zruseny12]

ajka,prepac,ze az teraz odpisujem skor sa nedalo...
tak velmi dlho som mala problemi,precitaj si moje prispevky...na temach...TETANIA,HEMOROIDY,KRCE V LYTKACH,TAZKE DYCHANIE,BOLESTI CHRBTICE...ATD.JE TOHO VELA,MALA SOM VELA PROBLEMOV ZDRAVOTNYCH KYM SOM NEDOSLA AZ DO DNESNEHO DNA...
VYZERALA SOM AKO HYPOCHONDER,LEBO KAZDY SI MYSLEL,S LEKAROV,ZE MI NIC NIE JE LEBO VYSLEDKY SOM MALA STALE VYBORNE-A STALE MI HOVORILI,ZE SOM ZDRAVA AKO REPA...ZVLASTNE...A MNE CIM DALEJ TYM VIAC TELO ODCHADZALO....SAK SI PRECITAJ...NIEKEDY SOM MALA POCIT,ZE UZ ZOMIERAM A TO PISEM VAZNE...BOLI DNI,ZE SOM PRELEZALA LEN V POSTELI...
PEKNY DEN TI PRAJEM...A PEKNY VIKEND

ajka2

to nic, aj ja robim skomoleniny :) a este ak mozem, kolko si mavala take problemy? (ako dlho ti trvali kym si navstivila doktora?)a to ked si hocico zjedla z mliec.vyrobkov si mala krce?

[zruseny12]

ja som to podstupila raz...a mam ist este aj na kontrolu...
ano robili mi aj na celiukiu/brali vzorky/ale ta sa chvala bohu nepotvrdila,ale lekarka mi povedala,ze ta alergia na kazein je horsia ako celiakia...
ano mala som hnacky a ked si nedam pozor a zjem nieco,co nemam maa tiez a dostanem take krce dobre mi creva nepotrha...

ajka2

prosim ta a kolko krat si to podstupila? da sa to vydrzat? kolko to trva? ja by som mala tiez na to ist. robili ti aj biopsiu na celiakiu? mavala si aj hnacky?

[zruseny12]

...to mlieko a mliecne vyrobky mi znicili creva...a aj som ich dost jedla,casto...som pouzivala aj mlieko,tvarohy,jogurty,slahacky....proste vela som toho jedla...
no a lekarka mi vysvetlovala,ze mam na crevach klky,ktore mi brania vstrebavanie zivin do tela,takze musim si ich vyliecit...ale teraz som sa liecila z helikob.a teraz musim creva...dat do povodneho stavu,dufam,ze sa mi podari...