asi hlúpa otázka,ale zaujíma ma to..

zuzanka65

S tou diagnozou som to presvihla mozno, ale vypadalo to tak, dokonca som skopirovala presne tu vetu, kde pises, ze umyvas vsetko.
Ja nesledujem Monka, ale v telke tiez idu reklamy, z ktorych by si mohla vediet, ze v nasom hrubom creve ziju dobre bakterie.

lessia

zuzanka65
no prisla som na to predsa tu, v tejto teme.ako ste ma hned vsetci vysmiali,ci neviem take dolezite zaklady zivota..
ano mozno neviem, no a?nehanbim sa predsa spytat..

zuzanka65

Boze, to sa neda odist, je to zaujimave. A to si kde nabrala, ze ...kazdy clovek si mysli,ze vie vsetko,ze je on ten najmudrejsi a ostatni,co nevedia to, co vie on,tak su hlupi primitivni...smutne...?

reska

Napr. aj kvasinky su patogeny tvoriave prirodzenu mikrofloru. Nachadzaju sa pri posvovom vchode a pri ich premnozeni (napr. pri oslabenej imunite) vznika vaginalna infekcia. Aj v hrubom creve je niekolko kmenov "zlych" bakterii ktore prirodzene tvoria crevnu floru, zavisi aj od zdravotneho stavu, od stravovania, ci sa premnozia. "Dobre" bakterie ich akoby drzali pod kontrolou, preto je dobre uzivat Lactobacily v kapsuliach.

lessia

zuzanka65
no tak mi neurcuj hned diagnozu,ano poznam tu chorobu,viem,co su to za ludia,ano aj Monk bol taky,nahodou som par casti videla:-)
tak dobru noc

zuzanka65

Lessia, vdaka, super som sa pobavila, idem spat na svoju temu, maj sa a netrap sa bakterie su vsadeokolo nas, ak myslis, ze to s tym umyvanim ruk neprehanas, tak je dobre, ja si tiez umyvam ruky a celkovo dodrziavam hygienu, bud bez obav.

lessia

reska
no neviem, co mi mala dat tato "debata", urcite nie vysvetlenie na moje otazky..
ale ako sa hovori, vsetko zle je na nieco dobre...
ano a zistila som,ze kazdy clovek si mysli,ze vie vsetko,ze je on ten najmudrejsi a ostatni,co nevedia to, co vie on,tak su hlupi primitivni...smutne

reska

lessia, ja sa o to snazim od zaciatku, ved to pochop. Vidis ze aj takato burlivejsia debata ma nieco do seba a niekedy da cloveku ovela viac :-))

lessia

zuzanka65
ano ale v stolici sa nachadzaju len tie zle potom?z ktorych moze byt infekcia?a ci nam to v tele neskodi, ked vonku ano..hmm