Zepter kozmetika

severanka

bibianna: nevyskúšala som zepter ale nepochybujem o tom, že môže byť naozaj OK, pretože to čo je shit podľa Mimi323 či teda tu Mirky 23, väčšinou taký shit nie je, len jej to proste nesadlo, tak podľa nej je všetko zlé, lebo jej to nesadlo...

to že ona ma zrejme extrémne citlivú pleť, to nevadí, hlavne že všetko je shit :D

ja používam rôzne značky, robím s Oriflame, kupujem si aj Avon, a nemám problém...

bibianna

severanka - jasne ze je velmi zdravi dokaze vyliecit velmi vela koznych chorob mimo zkraslovacich ako je zjemnenie ruk a zkvalitnenie struktury nechtov. neobsahuje ani jednu jedinu zlozku kt. by bola nejak skodliva. ani ropu neobsahuje :)

bibianna

aj k tomu zepteru by som sa vedela vyjadrit ale to je na dlho. je to kvalitnejsia kozmetika ako avon,oriflame a cela rada produktov v kozmetike. ja som s touto kozmetikou velmi spokojna. a to uz mam za sebou dost kozmetickych skusenosti. doporucujem najskor vyskusat a sami uvidite, potom posudzujte

bibianna

mirka- mylis sa a to dost velmi. nietora ropy sice obsahuje uhlovodik nazyvany parafin-preto prafin lebo sposobuje ze ropa nie je tekuta. ale nie je to klasicky parafin pozivany v kozmetike a liecitelstve.neviem kde si k takejto informacii prisla ale velmi sa mylis. kozmeticky parafin neobsahuje ziadnu ropu ale sucastou je nieco co sa nazyva biela vazelina ktora sposobuje to ze za chladu je parafin tvrdy a pri teplote sa topi aby sa z neho nevytracali mineralne latky a oleje. mozu ho pouzivat dokonca novorodenci - je uplne neskodny a dokonca je parafin velmi ZDRAVI! :)

olinakia

mirka neviem presne co sa v zeptery nachadza ale osobne si myslim to co uz na tychto forach padlo uz asi 100X-kazdemu vyhovuje nieco ine. niekomu staci kozmetika na prirodnej baze a niekto pouziva aj viac kozmetickejsie produkty kt. im vyhovuju, robia im dobre na plet tak naco riesit co obsahuju. aj stara dobra indulona nie je iba na kozmetickej baze a pritom to bola stara dobra pecka. a ten balzam na ruky od zepteru je tak super ze nic lepsie ani len tomu podobne som este nemala ani nevidela.

mirka 23

Severanka vieš, najhoršie je že klamu. Vytrubuju do sveta že Zepter je prírodná kozmetika a pritom nie je.

mirka 23

mne parabeny uplne stačia, severanka. Aj parafin je dosť slušné svinstvo a Zepter ho vo svojej kozmetike použiva.
A jj som to ja, lebo predošlý účet mám zablokovaný kvôli tomu, že som písala s techneciom, no čo už.