Norethisteron a nežiaduce účinky

mya135

Dobry vecer. Potrebujem poradit. Brala som tabletky norethisteron na oddialenie M. Samozrejme koli letnej dovolenke.no zle pre mna-uz piaty tyzden mi menzes nechodi, teh.test negativny. Mohli mi az takto velmi rozhadzat cyklus?? Mate/mali ste niektora rovnaky problem? Dakujem za odpoved.

mishel

Dobrý den ja som brala tabletky Norethisteron na odporucanie mojej lekarky.Brala som antikoncepciu pocas dovolenky som zabudla užit dve tabletky a mala som slabe krvacanie a doktorka mi dala tie tabletky na zastavenie krvacania a mala som užívat jednu tabletku dene s antikoncepciou mala som nejaky týzden do menštrulácie,ale Norethisteron tabletky mi robili strasne zle,nespavost naval teploty a neuveritelne busenie srdca skoncila som na internom v nemocnii lebo sa to naozaj nedalo vydrzat cítila som sa ako zena v prechode doktor mi povedal ze to bol strasny prisun hormonou do mojho tela fakt strasna skusenos!

suns

ja som ho mala tiez v lete, 7 dni som ho brala pri mori, a pohodka, trosku vyhadzana ako pred menstr. :) po vysadeni som dostala na 3.den, lenze nasledujuce 4 mesiace som mala nehorazne nepravidelny cyklus, raz dokonca 47 dni!!! prave preto neviem, ci to mam riknut este raz.. stvrtok piatok ma caka s priatelom romanticky vikend, a mala by som dostat v piatok, sobotu, nedelu.. to prave neviem... uz dlhsie so nebola na pecenovych testoch, tak ale tabletky mi zostali este.. len si chceme dat aj nejaky sampus a tak.. takze ked to stvrtok rano vysadim, aby som uz vecer mohla trosku pit, snad nedostanem hned piatok... nevieeeeeeeeem :(

ewiitaa

ahoj, ja som ho mala toto leto, vydrzala som s nim 3 dni a povie ti nikdy viac, ked mavam bolestivu menstruaciu, tak to je nic oproti tym bolestiam co som mala po tych tabletkach, strasne ma bolelo podbrusko, bolo mi zle, bolela ma hlava a bola som priserne nervozna. Radsej som ho vysadila. Nikdy viac v zivote by som ho uz nevzala. svinstvo

lenuliatko

zaludkove tazkosti,nevolnost,znizeie pohlavnej ziadostivosti,poskodenie pecenovych fukncii,sklon k depresiam,poruchy spanku,bolesti hlavy,napatie v prsiach,zmeny telesnej hmostnosti,opuchy,krce,kozne a alergicke prejavy