Prilepena zuvacka v hrdle co s tym?

pompiKolacik

Barborka.... tema bola zalozena davno r. 2008 ,predpokladam ,ze zuvacku unasaju uz nejake tie severne vetry v golfskom prude :)

Barbara....

Nedávno som tiež prehltla žuvačku . (v detstve viac krát) Bola som vystrašená a cítila som niečo v krku... Bolo to 3 dni.. Potom som na to nejak pozabudla a nič som necítila.. Takže to bude zrejme len psichyka

hrdlo

ja mám tiež niekedy pocit, že mi niečo uviazlo v hrdle, napríklad ked zle prehltnem... ale je to len pocit, lebo kde by sa mohlo niečo v hrdle zaseknuť?

jn

ok .. takže sa nemusim báť že mi niekde v hrdle uviazla žuvačka....dobre a je tu dalšia vec prečo mam pocit ako by som tam niečo mal ? môže to byť od alergie poprípade hlienov?

lea

no ja by som asi isla na pohotovost. raz to v 112-tke na Markize jeden doktor hovoril, ze im pred ocami umrelo jedno dievca kvoli zaduseniu sa zuvackou

jajka001

to ti nic nerozpusti. hm napriklad studene by to mohlo pomoct stuhnut. snad to potom pojde lepsie von. ale neviem v teplom hrdle ako vystudenis zuvacku.

zuvacka

dakujem vam, ale ked ani k tomu lekarovi nemam cas, mam taku pracovnu dobu ze jedine tak na pohotovost a to nechcem...no a to nebolo ze som si lahla spat, isla som domov z prace a bola som unavena a zaspala som aj so zuvackou a ked som sa zopbudila citila som ze je na konci ale ked som ju akosi chcela vyplut aby som ju nepreglgla ona mi sla nizsie a akosi tam zostala...:(neviem ci mi rozumiete...co take z jedla moz epomoct rozpustit zuvacku???:(