Nonstop nafúknuté a bolestivé brucho

Príspevok v téme: Nonstop nafúknuté a bolestivé brucho
creassy

Uz asi polroka ma trapi bolave a nafuknute brucho. Z jedalnicka som vynechala kapustu a strukoviny (po kapuste sa to ovela zhorsi). Kazdy den jem jogurty a snazim sa vela pit, ale moj problem aj napriek tymto opatreniam nezmizol. Niekedy po jedle zacnem mat hrozne krce a pocit na zvracanie. Jem pomaly, snazim sa jest male porcie a neprepchavam sa. Napadlo ma aj, ci nemozem mat alergiu na lepok. Pred tym, ako pojdem na vysetrenie (ktore bude asi dost neprijemne, ako som pozerala na nete) by som sa Vas chcela spytat, ci nemate nejaky tip, co by som este mohla vyskusat (vynechat nieco z jedla ap) Dakujem.

RNG

upresnim, nie grapove kvapky, ale GSE alebo citrovital.
Citogrape ti nepomoze.
Ale cely prolem moze byt v nedostatku kyselin a iste aj v protikyselinovych prostriedkoch, co ludia tak radi beru a lekari predpisuju.
Naduvanie je znak kvasenia a hnitia v zaludku a crevach a to moze nastat len pri nedostatku kyselin a enzymov.

meli

ahoj...no na tvojom mieste by som vyskusala nieco na pliesne ....ja som mala ten isty problem...cize najlepsia je caprylova kyselina ..da sa kupit aj samostatne v tabletkovej forme ale nachadza sa v kokosovom oleji (dostat v bio obchodoch)..dalej prestan papat mliecne vyrobky a cerstve pecivo a hlavne nic sladke!!...kup si aj grepove kvapky a uzivaj ich pocas dna...a na vecer si daj probiotikum Nutrolin B( z vlastnej skusenosti najucinejsie)...ked potrebujes este dajake info ozvy sa mi na mail:) papa