Slabost a chvenie svalov vo vnutri

timi377

mne zistili tetaniu, tiez som sa triasla, a nic nevladala, lekar mi doporucil vitaminy B a D, uzivam v tekutej forme, lepsie a rychlejsie sa vstrebavaju do tela, konkretne D3 kupujem tu -odkaz odstránený-

[zruseny12]

nieco som si o tom precitala na rychlo,a doplnky by nepomohli?na svaly napr.HORCIK,DRASLIK,VAPNIK...
SKUS SA PORADIT S RNG..
vyhladala som si to v googli,tam som nasla jeden clanok...ze aj cvicenie krcnych svalov dost pomaha...
dala som do googla SVALOVA DYSTONIA/tam mi vyhodilo nejake clanky o tom/

sara13

Ahojte, testy na tetaniu mi nerobili ale povedali mi na neurologii ze je to svalova dystonia a ze to nieje liecitelne, pomahaju mi tak ze mi pichnu botoxove injekcie do krku, je to dost neprijemne ale pomaha to, len sa to nesmie prehnat a nesmie sa to davat skor ako po troch mesiacoch pretoze ja som si to dala skor a malo to zle dosledky, nevedla som vobec otocit krokom bola som ako nejakych kliestoch a neovladala som vobec krcne svaly, pri urcitych momentoch mi total "padala" hlava. takze aj ked ma to teraz chyta znovu to tahanie este sa snazim vydrzat kym to nieej akutne.

sara13

baby citam dost clankov a je to velmi podobne cervikalnej dxstonii a to nieje sranda, stretla ste sa uz niektora s tymto?

[zruseny12]

ano aj nervoveho povodu aj stress...ale ked chces vediet,co ti je tak musis podstupit aj vysetrenie...moze to byt cokolvek...

sadler

Ja mam to iste,alebo nieco podobne.Bojim sa s tym ist na neurologiu,lebo ma zacnu posielat po vysetreniach.Je to naozaj velmi neprijemne a stazuje to zivot.Neviem,ci to bude len tymi vitaminmi,moze to byt aj nervoveho povodu.