Escherichia coli

Príspevok v téme: Escherichia coli
anjika

Dobrý deň, o baktérii escherichia coli som tu našla na jednej internetovej stranke niekoľko príspevkov. Vo všetkých je napísané, že kvôli tejto baktérii majú ľudia urologické a gynekologické problémy a tiež som čítala, že sa nachádza v tráviacom trakte. Mne ale escherichiu coli zistili v hrdle a nie je to prvy raz. Ako sa mi tam dostala? Okrem toho mam zlateho stafylokoka a chronicky zapal mandli. Som nefajciarka a nikdy som nemala v ustach cigaretu a okrem ryb nejedavam ziadne maso. Nemoze byt pricinou to, ze mi chutia mliecne vyrobky? Mozno musim vymenit mliecne jogurty za sojove. Ked ma lekarka prelieci antibiotikami, take dva az tri tyzdne je to ok, no potom ma znova zacne skriabat v hrdle. A to nosievam okolo krku satku a vyhybam sa studenym napojom. Dnes som zacala na predpis uzivat lokalne antibiotikum Bioparox. To hrdlo ma velmi trapi, lebo bolesti sa opakuju uz niekolko rokov. A imunitu mam vraj podla vysetrenia u alergologicky v poriadku. Ak mi poradite, uz dopredu vam dakujem.

adriana

Dobry vecer,
uz 4 roky odkedy som prisla z porodnice
sa nemozem zbavit E.coli Neustale dookola urologicke a gynek. problemy a
hrozne palenie. Uz som prestala chodit
k doktorom, lebo to k nicomu neviedlo.
Kazdy mesiac sa mi to opakuje a velmi
ma to vysiluje. Mam 37 rokov a vazim 48
Kg. Kultivacie mocu opakovane vykazuju
vysoke mnozstvo E.coli. Uzivam vitamin
C,ktory vraj zabranuje mnozeniu E.coli
kazdy den jeden citron, D,urologicky
caj, aktiviu a vobec to nepomaha.
Velmi by som bola vdacna, keby ma niekto z toho dostal. Dakujem velmi
pekne za odpoved.

katkka

Ahoj anjika, to s tým bacilom je pravda. Ja som sa ho niekoľko rokov nevedela zbaviť a striedavo som mala urologické a ženské problémy. Je fakt problém sa ho zbaviť, ale ide to. Ale teraz k Tvojmu problému. Kamarátka trpela presne ako Ty opakovanými zápalmi mandlí. Po všetkých liečbách mala už strašne oslabenú imunitu. Ale existujú prípravky, ktoré skutočne pomôžu. Nevie si ich vynáchváliť. Sú to čisto prírodné prípravky, ktoré organizmu nemôžu uškodiť a robia doslova zázraky. Pomohli aj mne. Ak by si chcela môžem Ti poslať viac informácii mailom, lebo je to ho trošku viac. Kľudne sa mi ozvi na mail: katkka@pobox.sk

broňa

a čo sa týka mlieka,prečítaj si diskusiu s týmto názvom,je tu tiež. mlieko má hlienotvorné účinky,ale jogurty patria medzi kyslomliečne a tie sú zdravšie,tak neviem.možno obmedziť.

broňa

anjika,ja som mala presne podobné problémy s mandľami,dlhodobé a pomohol mi propolis.stale anginy,antibiotika jedny za druhými, to viedlo k slabej imunite a potom začarovaný kruh, ked sa na moje slabé mandle chytali všetky možné baktérie (e-coli nie) streptokoky a stafylokoky.mandle obrovské, hnisavé. Poradil mi niekto propolisovou tinktúrou každý večer po umytí zubov a keď už nič nebudeš piť ani jesť si mandle vytierať touto tinktúrou. dáš na špajdlu vatu a namočiš. aj kloktala som 3x denne voda a trošku propolisu crknúť so nej.pomohlo, do týždňa mandle o polovicu menšie a odvtedy žiadne angíny a žiadny -kokovia. Skús, ale musíš to robiť dlhodobo.Ja už 3 roky a som spokojná.