CHCEM PSIKA

Príspevok v téme: CHCEM PSIKA
jaja

Ja by som chcela psika ale rodicia mi to nedovolia...presnejsie otec :( od malicka som sa chcela o niekoho starat proste prezentovat svoju starostlivost byt na nieco hrda ako je psik byt hrda nato ako vyzera co je proste...ja to neviem presne popisat...teraz mam 14 a stale po psikovi tuzim...prostie mu krasne vystliet postielku naucit ho nejakym trikom a pysit sa aha co dokaze moj psik aha aky je krasny...ale vsetci hovoria ze ma to raz prejde ...vencenie atd...ja som chcela civavu..sla by som do mesta a civava v kabelke a stale pri mne ako spolocnik..by som nebola sama..stale kebyze som bola smutna by som sa mohla utesit :( ostatny hovoria ze to ta raz prejde aj vencenie sa ti nebude chciet atd atd...ale ja po nom teraz strasne tuzim uz sa mi onom aj sniva...a ja neviem ako prehovorit otca :(:( nejde to :( on vravi ze pes do bytu nepatri :(:( ale ked vsetci v mojom okoli majju psa a ked pozeram ako sa s nimi maznaju ze ta coo moja zlata dzeky atd atd... im zavidim :( a oni ich stale maju radi :( ale ja neviem mozno ma to fakt prejde kebyze som psika dostala :( ALE AKO MAM PREHOVORIT OTCA...AKO STEPREHOVORILI RODICOV ...PORADTE

marushka

velmi by som Ti psika priala, ale chapem i Tvojho otca. ak on nema k zvieratam vztah, kto sa bude o psika starat, ked pojdes Ty napr. na intrak a nebudes uz doma? Ja som mala tiez 14, ked nam nasi psika dovolili (braskovia mali 10 a 11rokov a bolo to hlavne na ich podnet) teraz ma nas chlpac uz13 rokov a kedze sme my casto rozlezeni mimo domu, starostlivost o neho pripada na nasich. Maju ho radi ale niekedy je to pre nich zatazujuce a obmedzujuce. Ked sa Ty z roznych pricin nebudes moct o psika starat, bude musiet ist asi prec, to by bolo pre Teba asi tazsie.. prajem Ti, ale i mozno takto zamysliet sa traba. pa

veronicca

no ja by som tiez velmi chcela, konkretne oriška...ale netusim, kde ho mozem zohnat...malicke steniatko...:) juuuj....nepoznate niekoho kto ma prave takuto rasu?