Lesky A Balzamy Na Pery

Príspevok v téme: Lesky A Balzamy Na Pery
kejttynka

ja nwm aky lesk na pery si vybrat teraz mam z oriflame sugar glaze...je dobry aj dobre vonia ale uz ho mam malo a chcela by som si kupit novy ale nwm sa rozhodnut..chcem strieborny biely alebo nejaky taky odtien ktory aj zosvetli pusu...moze obsahovat aj male ligotky(take casticky) videla som baby ktore mali take lesky ale neviem nic take najst...mozno som narocna ale skuste poradit nejaky dobry lesk...dakujem

martina222

Balzamy su najlepsie Labello. Ja mam taky cerveny - cherry a aj farbi. Takze mam pery krasne cervene. Chcem este vyskusat ruzovy, ci tiez farbi. A ínak lesky su dobre od miss sporty.

kejttynka

mno ja som z kalinova a nwm kedy pojdem do LC ...aj som sa chstala do dm tam maju vela znaciek ale neviem ci manhathan, rimmel ,MBL, miss sporty...no wobec nwm

kejttynka

mno ale ja nwm nic take najst...ja byvam v takej dedinke a tu nic nieje ked chodim do skoly to je akoze okresne mesto ale ani tam sa nic poriadne neda zohnat a nwm kedy sa dostnem do LC ...tam sa da nieco poriadne najst mno ale porad aj nejaku znacku prosim

poliewoocka

kejttynka,
labello je dobry, mne sa paci aj balea. A celkovo mam rada svetle balzamy a lesky, pekne preziaria pery, dodaju im objem a su take stavnate. A teraz v zime posobia velmi pekne:) neporadim ti konkretnu znacku, chod do drogerky, vyskusaj testery, ale nie na pery! Kvapni si z lesku kusok na palec a palcom a ukazovakom skusaj jeho kvalitu. Kazdemu vyhovuje nieco ine. Ja nemam rada lesky, co sa velmi roztekaju alebo naopak, prilis lepia. Ak mas priatela, pouzivaj skor balzam bez trblietok, lebo sa bude lesknut aj on:D