som strasne sama

Príspevok v téme: som strasne sama
sewie

Je mi jasne ze takychto tem tu uz muselo byt milion,ale potrebujem sa skratka vykecat,niekomu inemu nez ludom ktorych stale ,,otravujem"...citim sa nenormalne sama.mam 22, zname okolo mna zacinaju byt tehotne, kamosky sa stahuju k frajerom, zasnubuju a podobne veci...a ja,nemam ani frajera ani ziadnu inu spriaznenu dusu...kamosky maju uz svoje starosti,alebo som ich nejako uspesne odplasila...skratka ked ma nieco sere, nemam sa uz ani komu zdoverit,mozno tak raz za tyzden psychologicke...ale ako snad chapete to nie je ziadny priatelsky vztah...ja uz nemam ani s kym chodit do kina...cely tyzden cakam kym bude vikend aby som sa mohla poriadne ozrat a zabudnut na problemy...(nie som ziadna zakomplexovana chudera a ani hlupa som neni ani skareda-len pre istotu...netrpim ani prebytkom volneho casu:chodim do skoly,roboty a este aj nacvicujem divadlo...)...o sest tyzdenov idem na pol roka do zahranicia..kdesi v hlbke duse si zelam by sa mi cestou nieco stalo a uz som mala svaty pokoj...

wieneta

ahoj sewie mna nepoznas, lebo som tu 1x, tak som nakukla a rada by som Ta pozdravila. kedze som necitala vsetky prispevky, tak nie som velmi v obraze, no uz z danej temy sa da vycitat, ze sa citis sama. teda, ak sa od toho datumu, co si zalozila temu nic nezmenilo.... rada si s tebou popisem, ak chces

sewie

Robak,kiez by...ale nie je to take lahke...
iwka,to poznam s kamoskou sme sa zhodli na tom ze mamy su velmi zvlastne stvorenia...milujes ich ale niekedy ta dokazu vytocit do nepricetnosti...u mna tento efekt vzbudzuje skor oco:D a inak ako sa mas,hm?

kadeco a karin.kocky neviem co na to povedat...hrozne ma to mrzi...rada by som vam nejak pomohla ale momentalne akosi neviem pomoc ani sama sebe...stale som smutna a aj ked sa bavim,nie je to na 100 percent,vzdy ked sa smejem,tancujem,cokolvek v jednom bode si vzdy spomeniem na kamosku co som spoznala vo svedsku a ze mi hrozne ale hrozne chyba:( a ze ja jej nie...odtialto nie je cesty...co som pokaslala?....

ROBAK

Ach dievcata s vami je to tazke...musim napisat ze vas vobec nechapem ved ste predsa ZENY - TIE DOKAZU VSETKO ked chcu. Tak hlavu hore a s usmevom do zivota - ak sa posnazite moze byt krasny...

karin363

presne viem o com hovoris, prezivala som aj prezivam nieco podobne.posledne obdobie som skoro stale sama a riesim to tym ze sa ozeriem aby som vypadla z reality.nasla som si priatela pred nejakym casom, nemohla som tomu uverit ake je vsetko idealne ze konecne niesom sama a mam pri sebe niekoho kto ma lubi.ale omyl trvalo to velmi kratko,nechal ma,a to nebol schopny mi to povedat ani do oci. a som vlastne tam kde som bola aj predtym s tym rozdielom ze sa este plus sama trapim kvoli nemu.takze je to fakt blbe.tiez sa citim ako debil, stale sa stazovat s niecim kamoskam, a nemam ich az tak vela, a ak chcem ist niekam nemam s kym, lebo kazda ma priatela.jedna s nim byva,a druha je skoro stale s nim. tak ja trcim doma.neviem co robit fakt. idem sa zblaznit.

kadeco

sewie,uplne viem ako sa citis a ja sa citim rovnako.nechapem co roim zle ze vsetci na mna kaslu.pomaly uz stracam silu bojovat s tymito myslienkami a tiez si prajem,aby nastal koniec nech je akykolvek.a prave som sa rozisla s priatelom ktory bol pre mna vsetkym-najlepsim priatelom,milencom,rodinou.nemam jeho nemam nic.kamaratky sa odstahovali mimo slovenska a ja nemam nikoho.len mamu sestry otca ale to nie je ono,lebo si s nimi velmi nerozumiem.tiez si prajem to vsetko ukoncit a mat svaty pokoj :(

iwka174

ahoj sewie som rada, že si sa ozvala..ja sa teraz cítim na nič...trápi ma to že mama sa v poslednej dobe stále do mňa stará...dnes večer som sa okúpala a dala si pletovú masku a že nepôjdem dnes von.nechcelo sa mi....mama prišla z vonku a povie mi že: pred šenkom bola janka, dominika a maca.... (kamošky s ktorými chodievam von) ...ako nechápem o čo jej ide?! čo som sa mala rozplakať...??

sewie

:D sranda(to s tymi narodeninami myslim...)no vies,ty mas aspon nieco...ja nemat rodinu,tak uz sa asi niekde obesim alebo co...ja uz takto nemozem,preco vzdy ja?!to fakt kurnik nikomu uz na mne nazalezi?! preco ma niekto strasne ubezpocuje ako ma zboznuje a ze aka som skvela kamoska bla bla bullshit a potom si neda ani namahu na debilnu spravu na facebooku...toto je sakra na prdel!a chlapov nechapem-fakt...hlavne toho jedneho...som zvedava kedy a ci aj ja budem vobec niekedy stastna...ja zu rakto nevladzem...vsetci na mna kaslu...

sweet_lolitta

newiem preco ale mam chut ta objat...obcas sa takto citim aj ja, i ked mam priatela, ktory ma lubi, ale som problemami troslu inde ako moje rovesnicky a kamaratky a tiez okrem neho sa nemam poriadne s kym pozhovarat, nastastie mam aspon jednu najkamosku, ale aj ta sa mi "straca"....
Inak tuto temu si zalozila v den mojich narodenin minuly rok :))