Prvy sex

Príspevok v téme: Prvy sex
miso

ahojte:) mam 17 rokov a s priatelkov sa mame radi...a chceli by sme uz ... no a mam trosku strach s toho ... lebo sme este neskuseny a mam kus stresy s toho ze otehotnie.. lebo dost kamosiek su uz v druhom stave.. no neviete poradit nejaku spolahlivu ochranu na ktoru sa da spoliahnut?:) ona sama povedala ze mam kupit nejake tabletky no neviem jake:( poradte :)

elka

samozrejme, že kamarátka musí ísť k lekárovi, bez toho to nejde. ale neboj sa kondóm postačí. nacvič si ako ho navliecť a bude to v pohode.
myslím si , že aj tak na prvý krát ju to bude bolieť, tak k normálnej súloži nedôjde a budeš viac používať prsty :)

baby

miso, vidno ze mas este len 17 a rozum nikde... naco chces sexovat ked nevies ako sa chranit????? opytaj sa rodicom, mozno ti poradia

miso

no ten pharmatex asi nie to by sa jej nepacilo ... ja som rozmyslal kombinaciu tabletky + kondom.... a nejake tabletky neviete poradit? bez vedlajsich ucinkov ako napr priberanie atd... ?

niekto

tak najspolakhlivejsia je hak (pokial zanedbame "chrbtom k sebe a kazdy sam" :) )
ale ma vedlajsie ucinky ...
potom pharmatex (nema vedlajsie ucinky je bez predpisu )
www.antikoncepcia.sk